🤲🏻❣️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 🤲🏻❣️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,722 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 17 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı 🤲🏻❣️
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Regaib Kandilimiz Mübarek Olsun İnşallah Allah'ım Hasta Olanlara Şifa Versin Hamile Olan Herkez Sağlıkla Evlatlarını Kucaklarına Almayı Nasip Etsin İnşallah Rabbim Evlat Sahibi Olmak İsteyen Herkese Evlat Sevinci Yaşatsın 🤲🏻🤲🏻 Doğum Yapanlara Sağlıkla Yavrularını Sağlıkla Büyütmeyi Nasip Etsin İnşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️🌹

Hayırlı Kandiller Hepimize Canım Arksdaslarım Hepimize Dua Edecem🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻🌹

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Amin inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim seninde kandilin mübarek olsun sende sağ salim yavrularına kavuşursun inşallah rabbim çocuğu hasta olan arkadaşlara da şifa versin inşallah ❤️

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Regaib Kandilimiz Mübarek Olsun İnşallah Allah'ım Hasta Olanlara Şifa Versin Hamile Olan Herkez Sağlıkla Evlatlarını Kucaklarına Almayı Nasip Etsin İnşallah Rabbim Evlat Sahibi Olmak İsteyen Herkese Evlat Sevinci Yaşatsın 🤲🏻🤲🏻 Doğum Yapanlara Sağlıkla Yavrularını Sağlıkla Büyütmeyi Nasip Etsin İnşallah🤲🏻🤲🏻🤲🏻❤️🌹

Amin cnm seninde kutlu olsun ben kaç gündür oruç tutuyorum yarında tutacam Allah'ın izniyle

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank

Oyy Allah razı olsun canım benim 🤲🏻senindd mübarek olsun inşallah rabbim önümüzdeki kandilleri miniklerin ile geçirmeyi nasip etsin 🤲🏻 amin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank

Amin kuzum benim 🤲 hayırlı kandiller dualarda buluşalım inşallah 🤲❤️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Amin inşallah teşekkür ederim Allah razı olsun canım benim seninde kandilin mübarek olsun sende sağ salim yavrularına kavuşursun inşallah rabbim çocuğu hasta olan arkadaşlara da şifa versin inşallah ❤️
Amin canım inşallah🤲🤲♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum benim 🤲 hayırlı kandiller dualarda buluşalım inşallah 🤲❤️
Amin canım inşallah♥️🤲🏻🤲🏻🌹

Amin rabbim herkesin gönlünde olanı nasip etsin 🤲
Aminn♥️🤲🏻

Oyy Allah razı olsun canım benim 🤲🏻senindd mübarek olsun inşallah rabbim önümüzdeki kandilleri miniklerin ile geçirmeyi nasip etsin 🤲🏻 amin
Amin kuzum benim inşallah Ayşem🤲🏻♥️🌹

Amin cnm seninde kutlu olsun ben kaç gündür oruç tutuyorum yarında tutacam Allah'ın izniyle
Allah'ım kabul etsin inşallah sumeyram 🤲🏻🤲🏻♥️🌹

Amin canım seninde regaib kandilin mübarek olsun inşallah evlatlarını sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim♥️🙏🏻
Aleynam inşallah güzel kuzum 🤲🏻🤲🏻♥️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar