🗣️🗣️🗣️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebegim ile ilgili Sorum Var kategorisinde kızımın annesiyim tarafından oluşturulan 🗣️🗣️🗣️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,672 kez görüntülenmiş, 82 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebegim ile ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 🗣️🗣️🗣️
Konbuyu başlatan kızımın annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

kızımın annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Geçte olsa bir post açtım kızım 7 aylık olucak ayın 28 de ellerinizden öper teyzeleri soruma gelince anne sütü içiyor çorba veriyorum arada meyve püresi yoğurdu sevmiyor başka ne versem dışı yok bu arada yutamaz diye korkuyorum portakal suyu sıksam ağır olurmu ne gibi önerileriniz var mesela kahvaltıda ne versem yada ezipmi versem soru çok yani yarın bakarım artık cevaplariniza iyi geceler

mltmasln

Kayıtlı Üye
rank
İrmik maması, alerjen bulunmayan bebek kahvaltısı. Buharda pişmiş bal kabağı, havuç, kabak, içine azıcık zeytinyağıyla. Yoğurdu meyveyle tatlandırıp verebilirsin. Çeşitli çorbalar, bahartsız, tuzsuz. Ama alerji yapmayacak şeyler olmasına dikkat etmen lazım. Sen annesi olarak bilirsin zaten neye alerjisi olduğunu. internette de ayına göre yazınca bir çok tarif çıkıyor

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Canım portakal verme poposunu pişik yapabilir asidik değeri yüksek greyfurt mandalina portakal yerine muz armut elma verebilirsin irmikle karıştırıp muhallebi gibi yedirebilirsin de patates havuç brokoli başlayabilirsin ya haşlanmış ver yada çorbasını yap canım benim kızımın da dişleri yok ama damakları sert herşeyi yiyiyor herşeyi pürüzsüz verme biraz pütürlü olsun alışsın yoksa yemez

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım portakal verme poposunu pişik yapabilir asidik değeri yüksek greyfurt mandalina portakal yerine muz armut elma verebilirsin irmikle karıştırıp muhallebi gibi yedirebilirsin de patates havuç brokoli başlayabilirsin ya haşlanmış ver yada çorbasını yap canım benim kızımın da dişleri yok ama damakları sert herşeyi yiyiyor herşeyi pürüzsüz verme biraz pütürlü olsun alışsın yoksa yemez
Katılıyorum yoksa ileride pütürlü yemek istemez canım

missmadame

Kayıtlı Üye
rank
E bebekte ve internette var fileli bebek meyve yiyeceği. Meyveyi doğrayıp fileye koyuyorsun hem bebek emiyor suyunu hem dişini kaşıyor hemde parçalar pütürler boğazına kaçmıyor biz bundan kullanmıştık oğluma. Sulu olan her şeyi koyduk içine. Salatalık elma armut..

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Geçte olsa bir post açtım kızım 7 aylık olucak ayın 28 de ellerinizden öper teyzeleri soruma gelince anne sütü içiyor çorba veriyorum arada meyve püresi yoğurdu sevmiyor başka ne versem dışı yok bu arada yutamaz diye korkuyorum portakal suyu sıksam ağır olurmu ne gibi önerileriniz var mesela kahvaltıda ne versem yada ezipmi versem soru çok yani yarın bakarım artık cevaplariniza iyi geceler
Kuzum kahvaltıda muz bebe bisküvisi peynir yumurta ezerek püre haline verebilirsin

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Maşallah kuzuya büyüdü 🧿😍 portakal suyu için biraz erken canım yumurtayı ezip zeytinyağı ile karıştırıp verebilirsin. Yoğurdu ara ara dene sevene kadar diş döneminde çok önemli. Mevsim sebzelerini de haşlayıp püre halinde verebilirsin çok az pütürlü bırak onu da yutmayı öğrenir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar