27+1 hamileyim ama doktor 29 haftalık diyor ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yenianne8 tarafından oluşturulan 27+1 hamileyim ama doktor 29 haftalık diyor ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 588 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27+1 hamileyim ama doktor 29 haftalık diyor ?
Konbuyu başlatan Yenianne8
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meleğimmmm

Yenianne8

Kayıtlı Üye
rank
benim hesaplamama göre 27+1 hamileyim çünkü hamile kaldığım tarihi çok iyi biliyorum ama doktora her gidişimde 2 hafta ileride söylüyor anlamadım ben 🤷🏻‍♀️

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
benim hesaplamama göre 27+1 hamileyim çünkü hamile kaldığım tarihi çok iyi biliyorum ama doktora her gidişimde 2 hafta ileride söylüyor anlamadım ben 🤷🏻‍♀️
Bebeğin gelişimi iki hafta önden gidiyor olabilir canim tabi bide adet tarihinin başından hesapliyorlar sen onuda katmadiysan böyle çıkıyor olabilir

Yenianne8

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin gelişimi iki hafta önden gidiyor olabilir canim tabi bide adet tarihinin başından hesapliyorlar sen onuda katmadiysan böyle çıkıyor

Bebeğin gelişimi iki hafta önden gidiyor olabilir canim tabi bide adet tarihinin başından hesapliyorlar sen onuda katmadiysan böyle çıkıyor olabilir
Doktorum sordu en son adet tarihimi en son adet tarihimin başlangıcını söyledim bende .

Üç prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Evet ama hala anlamadım ben benim evlendiğim gün belli evlenir evlenmez hamile kaldım millete 29 haftalık desem evlenmeden oldu diye laf çıkarırlar 😂
O bebeğin gelişim haftası canım doğumu 27 haftadan hesaplanır Merak etme önde olması doğum tarihini etkilemiyor benimde öyle sordum sen normal haftani hesapla o gelişimi dedi 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar