27 hafta hareketsizlik

• Konbuyu başlatan Huzur
  • Toplam 3 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Huzur tarafından oluşturulan 27 hafta hareketsizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 411 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27 hafta hareketsizlik
Konbuyu başlatan Huzur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01
H

Huzur

Guest
27 haftaligim bugün bebegim hareket etmedi ve karnımda bi kac zamandir böyle agri gibi bisey var ici aciyor sanki sağlık ocağına gittim kalbini dinlediler baya dinledi iyi hareket ediyo kalp atışı var dedi aç msin ondan etmiyordur falan dedi ama tedirgin gibiydi sizce napmam lazim çok panik oluyorum?

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
27 haftaligim bugün bebegim hareket etmedi ve karnımda bi kac zamandir böyle agri gibi bisey var ici aciyor sanki sağlık ocağına gittim kalbini dinlediler baya dinledi iyi hareket ediyo kalp atışı var dedi aç msin ondan etmiyordur falan dedi ama tedirgin gibiydi sizce napmam lazim çok panik oluyorum?
Dinlemişler iyi demişler kuzum tedirgin olma yemek ye sola uzan o hareket ediyordur sen ablamıyorsındur

Süslü4848

Kayıtlı Üye
rank
Canım ben de 27haftalık hamileyim.2gün bebeğim çok hareketsizdi çok kafama taktım ama bazen oluyormuş normal yani .mesela uykusuz kaldım ben 2gün bel ağrısından o bile etkilemiş hareketlerini.eğer sende uykusuzluk falan yaşadıysan ondan da olabilir.kafana takma ki bebişe de yansımasın 🥰hem sağlık ocağında da iyi demişler üzülme ❣️

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Benimkide 28 haftalık benimkide hareketsiz yarın kontrolüm var doktora danisacam

Tüm sayfalar yüklendi.