Sorum var 27. Hafta kimler var ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde cerkes3435 tarafından oluşturulan 27. Hafta kimler var ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 544 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27. Hafta kimler var ?
Konbuyu başlatan cerkes3435
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Aynıyız şuan ikimiz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Göbek deliğin yok oldumu benim yavaştan karnım çıktı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Göbek deliğin yok oldumu benim yavaştan karnım çıktı
Sag salamat InsAllah abla evet yok olub cokdan karnm boyuk benm sende cinsiyyet ne

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kız bebek senin yemek yiyin ve daha çok sisiyo dimi sabah açken fazla olmuyo bana doktor çok su ic dedi özele gidiyorum kiramp olabilir bu haftada dedi ayakta o yüzden sola yat dedi tm dedim
Evet ya bende başladı mesela kramplar hele sabah sol bacağıma bir kramp girdi oğlum. Olmasa çığlık atarak kalkacaktım nasıl uyandığımı bilmiyorum uykudan ağlayacaktım 😂😂. Oğlumda 30 dan sonra başlamıştı bu minikte erken başladı

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Kız bebek senin yemek yiyin ve daha çok sisiyo dimi sabah açken fazla olmuyo bana doktor çok su ic dedi özele gidiyorum kiramp olabilir bu haftada dedi ayakta o yüzden sola yat dedi tm dedim
Bende erkek evet canm cok fazla su icmiyorum cunki ayaklarm şişiyo yalnız yidirdiyo beni en cok acı birde tatlı

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Bende erkek evet canm cok fazla su icmiyorum cunki ayaklarm şişiyo yalnız yidirdiyo beni en cok acı birde tatlı
Canım su içmeyerek hata yapıyorsun şişlik zaten gebelik yüzünden ne kadar bol su içersen ödemi o kadar kolay atarsın gebelikte de gebelikten sonrada ödem atmaya ve sişliği atmaya en iyi yarayan şey su . Bir kez doğum yapıp bol su içen biri olarak diyorum. Şuan ikinci bebeğime gebeyim aşırı su içiyorum düşün

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Canım su içmeyerek hata yapıyorsun şişlik zaten gebelik yüzünden ne kadar bol su içersen ödemi o kadar kolay atarsın gebelikte de gebelikten sonrada ödem atmaya ve sişliği atmaya en iyi yarayan şey su . Bir kez doğum yapıp bol su içen biri olarak diyorum. Şuan ikinci bebeğime gebeyim aşırı su içiyorum düşün
Canm cok saol Sag salim kucagna alarsn InsAllah tamam bashlarm su icmeye cok saol❤

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank

Tüm sayfalar yüklendi.