27. Haftada plasenta yaşlanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Alioth tarafından oluşturulan 27. Haftada plasenta yaşlanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,288 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27. Haftada plasenta yaşlanması
Konbuyu başlatan Alioth
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alioth

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Meraklısına ve Allah korusun başına gelenler için bilgilendirme geçeyim, gelişmelerle ilgili 😂 Dopplerde bir sorun görünmedi. Kan akışı vs her şey normal. Yaşlanma belirtisi görülebilir ve bebeğin sağlığı hakkında bilgi vermez dedi doktorumuz. Bebeğin hareketleri normal ise her şey yolunda dedi. ❤

İ

İrem kasım

Guest
Meraklısına ve Allah korusun başına gelenler için bilgilendirme geçeyim, gelişmelerle ilgili 😂 Dopplerde bir sorun görünmedi. Kan akışı vs her şey normal. Yaşlanma belirtisi görülebilir ve bebeğin sağlığı hakkında bilgi vermez dedi doktorumuz. Bebeğin hareketleri normal ise her şey yolunda dedi. ❤
Merhaba canım aynı soeun bende de var 29. Haftamda öğrendim şu an 32+1 sizin doğumunuz sağlıklı olmuştur inşallah bilgi vwrirmisiniz ne zamna doğurdunuz

Alioth

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım aynı soeun bende de var 29. Haftamda öğrendim şu an 32+1 sizin doğumunuz sağlıklı olmuştur inşallah bilgi vwrirmisiniz ne zamna doğurdunuz
Merhaba, henüz 32+5'teyim, yani doğuramadım 😂 Yaşlanma korktuğumuzdan yavaş ilerlediği için endişelenecek bir şey yok dedi doktorum. 2 haftada bir sürekli kontrol ediyor. Öğreneli 5 hafta falan oluyor ama ciddi bir ilerleme söz konusu değilmiş. İçini ferah tut, ben dopplere kadar kendimi yiyip bitirmiştim.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar