27 haftalik gebelikte aşırı kaşınma

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Afraninannesi tarafından oluşturulan 27 haftalik gebelikte aşırı kaşınma başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 838 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27 haftalik gebelikte aşırı kaşınma
Konbuyu başlatan Afraninannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Meleklerim

Afraninannesi

Kayıtlı Üye
rank
Kaşıntıdan uyuyamiyorum ne yapmaliyim

27 haftalik gebeyim ve kasintim asiri derece de var ne yapmaliyim gece uyku uyuyamiyorum​

Moderatör tarafında düzenlendi:

melike

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 25 haftadayım. Aşırı göğüs bölgesi kaşınıyo, bazen uyuyamıyorum. Karaciyer enzimlerine bakıldı bişy cıkmadı şükür🙏🏻 Cildiye doktoru kaşınan bölgeye soğuk su uygula nemlendir dedi. Siz de deneyin derim

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Doktoruna sor cnm bebek büyüdüğü için kaşınma olr ama her kaşınma da bebekle alakalı olmayabilir o yüzden en iyisi doktora sormk

Son düzenleme:

Tuba küntaş

Kayıtlı Üye
rank

27 haftalik gebeyim ve kasintim asiri derece de var ne yapmaliyim gece uyku uyuyamiyorum​

Onun caresi Yok malesef 17 aylik kizim var 20 haftalıkken basladi kasintim delirmek uzereydim ne uyku ne bisey dogum yaptim gözümü actim ilk sözüm oh cok şükür kasinmiyorum artik oldu suanda 31 haftalik gebeyim cok şükür öyle kaşıntı falan yok ama zor allah yarsimcin olsun bide daha 27 haftaliksin doğuma baya da var

Meleklerim

Kayıtlı Üye
rank

Bendede oluyodu bagdem yağı kullanıyorum kaşınan yerlere sürüyorum kasintidan eser kalmiyo ve çok rahatladım cilt gerildiği için oluyormuş doktoro sordum ciltte kuruluk oluyor dedi badem yağını önerdi istersen bir dene

Tüm sayfalar yüklendi.