28+1 haftalık hamilelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde naran_01 tarafından oluşturulan 28+1 haftalık hamilelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 898 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı 28+1 haftalık hamilelik
Konbuyu başlatan naran_01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Benim de kız bekliyoruz bakalım 🤣🤣 amcamın kızı 40. haftada doğurdu kızını 🫠🫠 bebeğin canı ne zaman isterse o zaman geliyor cinsiyet fark etmiyor ya
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de kız bekliyoruz bakalım 🤣🤣 amcamın kızı 40. haftada doğurdu kızını 🫠🫠 bebeğin canı ne zaman isterse o zaman geliyor cinsiyet fark etmiyor ya

naran_01

Kayıtlı Üye
rank

MaşAllah 😍 Allah sağ salamat etsin hərbirimizinkin🥰

Hayır canom değil her bebek kendine özel ki burda ben hiç bebeği kız oluğ erken doğrçuranı görmedim 😂😂
Biz azərbaycanlıların deyimidir o

Gülnihal 💞

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba ben 28+1 haftalik hamileyim bebeğim kız🥰. Herkezkız çoçuğunun erken doöulduğunu söylüyor bu gerçekmi?
Canım benım iki oğlum 39.hafta kızım da 40.hafta da doğdu bence kız veya erkek bebekler vakti gelince doğar canım hayırlısı kavuşursun bebişine inşallah canım💞

naran_01

Kayıtlı Üye
rank
Ya hiç bilmiyordum canım
Evet. Bir dakika bile durmuyor tekmeliyor çox şeytan☺
Canım benım iki oğlum 39.hafta kızım da 40.hafta da doğdu bence kız veya erkek bebekler vakti gelince doğar canım hayırlısı kavuşursun bebişine inşallah canım💞

İnşAllah çox təşəkkür edirəm😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar