28+6 çatlaklar

• Konbuyu başlatan Aidin
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aidin tarafından oluşturulan 28+6 çatlaklar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,429 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 28+6 çatlaklar
Konbuyu başlatan Aidin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zilankay
A

Aidin

Guest
kızlar 28+6 dayım ilk gebelik çatlaklar başladı göbeğimin altında mustela yağı kullandıyordum bir iki gün ihmal esince çatladım hem oluşanların geçmesi hemde başka oluşmaması için ne önerirsiniz

Nazlııı

Kayıtlı Üye
rank
kızlar 28+6 dayım ilk gebelik çatlaklar başladı göbeğimin altında mustela yağı kullandıyordum bir iki gün ihmal esince çatladım hem oluşanların geçmesi hemde başka oluşmaması için ne önerirsiniz
Lierac diye bir çatlak kremi var daha önceki gebeligimde kullanmıştım iyi geli yo

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Catlaklik icn eeken degilmi cnm ..benm hic catlamadi oglumdada kizimdada cok skr .kasindi ben kasimadim ondan olablr mi ..

Esra2626

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 5.ayda çatlamıştı birden lierac kullanmama rağmen. Bio oil kulanmaya başlayınca sanki çatlakları azalttı gibime geldi

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Ben organik el yapımı kantoron yağı aldım Muğla'da tatil yaptığımız işletmede kadın kendisi toplayıp yapıyordu onu deneyeceğim henüz çatlak belirtim yok karnımda ama basen kısmında aşırı kaşınmalar başladı

A

Aidin

Guest
Erken olabilir mi demişsinz bilmiyorum ki ay çok zor bir durum ya ben zeytinyağı biooil mustela kırmızı kapak yağdan sürüyorum İnşaAllah dahada ilerlemez 😭

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Ben organik el yapımı kantoron yağı aldım Muğla'da tatil yaptığımız işletmede kadın kendisi toplayıp yapıyordu onu deneyeceğim henüz çatlak belirtim yok karnımda ama basen kısmında aşırı kaşınmalar başladı
Canım kesinlikle denemelisin bende kantron kullanıyorum hindistan ceviziyle birlikte. Kantron herşeye deva zaten çok güzel 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar