28. Haftada bel ağrısı ve sırt ağrısı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan 28. Haftada bel ağrısı ve sırt ağrısı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,933 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 28. Haftada bel ağrısı ve sırt ağrısı
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve taş

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah canım burnum da tıkanık uyandım zaten sabah inşallah ondandır başka bir şey olmasın da
Balım şimdi internetten baktım da.
Sıcak su torbası kullanımın gebelikte bir sakıncası bulunmamaktadır. Gebelik döneminde ağrıları hafifletmenin en iyi yolu sıcak su torbası kullanımıdır. Sıcak su torbaları iç sıcaklığınızı arttıracak kadar güçlü değildir, bu durumda bebeğiniz sıcak su torbasının ısısını hissetmeyecektir bile.
Böyle yazıyor

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Balım şimdi internetten baktım da.
Sıcak su torbası kullanımın gebelikte bir sakıncası bulunmamaktadır. Gebelik döneminde ağrıları hafifletmenin en iyi yolu sıcak su torbası kullanımıdır. Sıcak su torbaları iç sıcaklığınızı arttıracak kadar güçlü değildir, bu durumda bebeğiniz sıcak su torbasının ısısını hissetmeyecektir bile.
Böyle yazıyor
Çok sağol canım benim aklıma gelmedi bakmak
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Benim de ağrıyordu canım o haftalarda
Sağol canım inşallah geçer

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Cnm benim senle aramda bı hafta var bende o kadar bel sırt ağrısı yok .. ağır iş mi yapiyirusn acaba kendini çok yorma
Canım bende de yoktu, dün iftar yemeğinde üşüttüm burnum aktı hissettim orda da sonra sabah uyandığımda sırtım belim ağrıyodu. Hala da geçmedi ama uzanınca daha çok ağrıyor hareket halinde hafifliyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar