29 .hafta 8. Aya mi denk geliyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 Adam 1 Madam (sinem)❤ tarafından oluşturulan 29 .hafta 8. Aya mi denk geliyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,113 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 29 .hafta 8. Aya mi denk geliyor
Konbuyu başlatan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Melikeee42

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 28. Haftayı doldurdum 29. Haftaya döndük uygulama 8. Aya girdim olarak gosteriyor😨 birde kasilıyor bebek artık ya vallahi tirsiyorum 3. Sezaryen ol ucak sizde durumlar nasil

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Bende birsey sormak istiyorum, birisi ben alti aylik hamileyim derse, altinci ayin icinde mi oluyor, yoksa doldurmus mu oluyor alti ayi

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
31 7 ayın bitmiş oluyor ay olarak 8 girmişsin 8 aylık.32 haftada başlıyor canim
Uygulama kafayı yedirtti bana 2 gündür vallahi dedim nasıl 8 allah yandık zaten 2 hafta önce doğum yapiom bide bol e yazdığını görünce panikledim dedim zaman geçmiyordu ne ara geldim 8 e 😂😂😂😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende aynı 30haftalik 8aylik oluyo ben biliyom benimde üçüncü sezeryanim ama bir tane normal doğumun var
Bacım benim beynim yandı ondan 8 e girmem için 29 .haftaninda bitmesi gerekiyor normalde uygulama bu anda daha 29 .haftayı doldururken 8.ay yazısını çıkarınca dedim cahilll sinem hiç bişey bildiğin yok bak zaman bitmiş 8 e girmişken diye kendimle kavga ettim bildiğin ya.3.ol ucak 3 de sezaryen benim 😨

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar