Sorum var 29 haftalık hamile hk

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 🐣AseL'in AnnEsi🤰 tarafından oluşturulan 29 haftalık hamile hk başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,065 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 29 haftalık hamile hk
Konbuyu başlatan 🐣AseL'in AnnEsi🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 🐣AseL'in AnnEsi🤰

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 29 haftalık 2 günlük olanlar kaç kilo aldınız ben 56 ile hamile kaldım şuan 65 kiloyum sizce normal mi az az yiyorum çok yiyen biri deilim kilom çok yok aslında ama bir şişkinlik var ödem den sanirim doğum sonrası gider mi sizce ???
Maşallah kuzum doğumdan sonra dikkat eder ise verirsin inşallah ben 23 haftalık gebeyim sadece 1 kilo almışım🙈

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 29 haftalık 2 günlük olanlar kaç kilo aldınız ben 56 ile hamile kaldım şuan 65 kiloyum sizce normal mi az az yiyorum çok yiyen biri deilim kilom çok yok aslında ama bir şişkinlik var ödem den sanirim doğum sonrası gider mi sizce ???
30+5im 5 kilo aldım şuanlık, doğumdan sonra gider sıkıntı yapma

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
62 kg hamile kaldım şuan 81.300 m 20 kg aşmışım 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

62 kg hamile kaldım şuan 81.300 m 20 kg aşmışım 😀

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Gider kuzum gider merak etme bol bol yürüyüş yap ve çok su iç

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Vala kuzucum ben doğum yapalı 3 buçuk ay oldu 9 kilo gitti 12 kilo kaldı🙄 daha verecem ama emziriyorum diye çok dikkat etmiyorum sıcaklar iyice gelsin de yürüyüş yapacam hep . Hiiccc canını sıkma tadını çıkar sonra zaten bebisin peşinde koşmaktan verirsin uykusuz gaz sancılı geceler seni bekliyor 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar