Sorum var 2li test acil bakarmısınız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Tgce4747 tarafından oluşturulan 2li test acil bakarmısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 804 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2li test acil bakarmısınız
Konbuyu başlatan Tgce4747
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Tgce4747

Kayıtlı Üye
rank
2li test sonucu da e nabızdan bakdım degerlerm normal gözkyr doktra sonç için gttgmde bana kombine trisomy 21 riski 1.143 çktı kötü mü sizce ultrason da herşey normaldi bana emin sonuç almak için fetal dna istedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Benm doktrm normal kontrole gttm muayene etti tam ilaç yazarken ddi 2li test için son hafta yapckmsn evet ddm direk kan aldı ultrasonla bakmadı dha
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Napcaz bilmiyorum tabi yanılma payıda var ama ynede bu testler insanı doguma kdr aklında soru işareti ile şüphelendryr ne olrsa allhtan yapck bşeyde yok
Maşallah ne ilgili bir doktormuş 🤦🏻‍♀️. Bebeğin ense kalınlığı bilinmeden nasıl yorum yapacak aşırı merak ettim . Kan sonucu ve ense kalınlığı yorumlanması birbirine bağlı şeyler çünkü kan sonucu da tek başına bir şey ifade etmez ense kalınlığı da

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
2li test sonucu da e nabızdan bakdım degerlerm normal gözkyr doktra sonç için gttgmde bana kombine trisomy 21 riski 1.143 çktı kötü mü sizce ultrason da herşey normaldi bana emin sonuç almak için fetal dna istedi
Yaşın kaç canım ? Birde bebeğin ense kalınlığı kaç çıkmıştı . 1. 143 demek 143 gebelikte bir ihtimalle dowm sendromunu bebek doğurmak demek .

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Valla.banada cut off değerin yüksek çıktı dedi doktor bnde bu aralar gidicm bnide korkuttular bilmiyorum ya

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 32. Haftasındasınız.
Bebeğin ayak ve al tırnakları ve gerçek saçları oluşur. cildi pürüzsüz hale gelir. Bu haftadan sonra kalan 7 haftada şimdiye kadar aldığı kilo kadar ağırlığı artacak.
uterus artık diyafram ve mideye baskı yaptığı için nefes darlığı ve mide yanması şikayetleri artar. sırt ağrılarında artış olur. gece yatarken yastığınızı yükseltmeniz gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 41 cm ağırlıgı 1780 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.