Sorum var 3 4 boyutlu ultrason yaptiran varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ♡¥♡$♡ tarafından oluşturulan 3 4 boyutlu ultrason yaptiran varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 776 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 4 boyutlu ultrason yaptiran varmı
Konbuyu başlatan ♡¥♡$♡
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Renkli deniliyo detayli şekilde inceleme yapılıyo 2li 3lu 4lu tarama gibi amniyon sıvı yeterlimi tektek organlara bakiliyo el ayak parmaklari sayiliyo renkli olduğu icinde daha net sonuç veriyo bebeklerimizin yüzlerini dahi net görebiliyoruz
Detaylı ultrasondan bahsediyorsun o zaman 3d falan deyince anlamadım. İncik cincik heryerine bakıyorlar ☺️ ben telefondan fiyat aldım İstanbulda yaptırdım özelde 900 tlye ama bazı yerler de devlette yapıyormuş sanırım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Ben 3d 4d Ultrasona girmek istiyorum arkadaslar ama fiyat bilgisi vermiyor kurumlar yaptiran varsa ne kadara yaptirdi hangi kurumda yaptirdi bana bi yazabilir mi
Ben Edirne fakültesinde yaptırdım dokorum yaro özeldi yarı devlet full renkli ballı oğlumn tam 7 tane fotosunu verdi renkli yüzünü gördüm her şeyine bakıldı 280 TL verdim

♡¥♡$♡

Kayıtlı Üye
rank
Istanbuldaysaniz kagithanede bir hoca var cok iyi ben ona yaptirdim.700 tl odedim.full ayrintili bakildi tavsiye ederim
Yok degilim bursadayim ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben her gittiğimde renkli ultrasona giriyorum doktorum sağolsun her gittiğimde onunla bakıyor fotoğraf vermek için
Bizde özele gidiyoz neden bize bakılmıyor ozaman 😪

Ben her gittiğimde renkli ultrasona giriyorum doktorum sağolsun her gittiğimde onunla bakıyor fotoğraf vermek için
Benim her kontrolde hem normal hem renkli bakıyor
Bizde oyle değil kiii

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Yok degilim bursadayim ki

Bizde oyle değil kiii
Doktoruna sordunmu kuzum. Benim doktor 17. Haftalıkken başladı renkli ultrasonla bakmaya. Belki sizin ordaki cihazlar elverişli değildir

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar