3 ay önce yaşadığım ilişkinin testini Cumartesi günü yaptım bakar mısınız kızlar?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde burcincx tarafından oluşturulan 3 ay önce yaşadığım ilişkinin testini Cumartesi günü yaptım bakar mısınız kızlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,460 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 3 ay önce yaşadığım ilişkinin testini Cumartesi günü yaptım bakar mısınız kızlar?
Konbuyu başlatan burcincx
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan_

burcincx

Kayıtlı Üye
rank
Fotoğrafını ekleyeceğim kızlar öğlen saatlerin de yaptım testi. Sabah mı yapmam gerekiyordu? Bir de yaşadığım tek ilişkiydi. Spermler bunca zaman yaşar mı testte çıkmaz mıydı bu zamana kadar? Yardımcı olurmusunuz

Ekli dosyalar

• WipeOut39_01_2022_123919.606000.jpg
    WipeOut39_01_2022_123919.606000.jpg
    591 KB · Görüntüleme: 254

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Fotoğrafını ekleyeceğim kızlar öğlen saatlerin de yaptım testi. Sabah mı yapmam gerekiyordu? Bir de yaşadığım tek ilişkiydi. Spermler bunca zaman yaşar mı testte çıkmaz mıydı bu zamana kadar? Yardımcı olurmusunuz
Negatif fark etmez ki sabah öğlen bebek varsa her zmn çıkıyor

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
3 Ay hanqi sperm yaşıyor acaba.. bide sen üç aydır adet olmuyor musun ki 3 ay sonra test yapma qereqi duyuyorsun.. hamile deqilsin ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hamilesin canım hayırlı olsun.
Neye qöre hamile dedin tek çizqi war silik çizqi bile yok

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım 3 ay once diyosun değil fotoğraf göbeğin çıkması lazım artık .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar