3 aylık bebeğim 4 gündür buyuk tuvalet ini yapmadj

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vuslat tır tarafından oluşturulan 3 aylık bebeğim 4 gündür buyuk tuvalet ini yapmadj başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,190 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 aylık bebeğim 4 gündür buyuk tuvalet ini yapmadj
Konbuyu başlatan Vuslat tır
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vuslat tır

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
3 aylik bebeğim 4 gundur büyük tuvaletini yapmadı
Yağ verdim
Poposuna sıktım
Sıcak havlu koydum karnına
Bugün tuvaletini yapsin diye
Yarımın yarısı fitil koydum
Yok yine yapmadı ne yapmam lazım Anneler

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Yağ verdim
Poposuna sıktım
Sürekli ayaklarının altını ovala canım özellikle tam ayak baş parmağının alt bölgesini yapılacak şeyleri yapmışsın zaten

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Anne sutu alıyorsa sadece 5 gune kadar yapmaması normal canım Zeytınyag ver bı cay kasıgı
Verdim canım yok yine yapmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sürekli ayaklarının altını ovala canım özellikle tam ayak baş parmağının alt bölgesini yapılacak şeyleri yapmışsın zaten
Aynen canım bide öyle deneyim yapar inşallah

Son düzenleme:

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Yağ verdim
Poposuna sıktım
Yarımın yarısı az olur yarım koyacan kansuk fitil. Ama bazı bebekler kakasını tutar 3 aydan sonra kilo almk için balki seninkşde öledir. Bnm oğlum öledi. 4 5 güne bi bazrn 2 günde bş ben yaptırırdım böle senin yaotıgın gibi poposuna yag sıkarak. Cok da fazla bekleme yine de belki bi sıkıntı olur dr a götür. Bagırsak problemi de oluyo ya bebeklerde

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Yarımın yarısı az olur yarım koyacan kansuk fitil. Ama bazı bebekler kakasını tutar 3 aydan sonra kilo almk için balki seninkşde öledir. Bnm oğlum öledi. 4 5 güne bi bazrn 2 günde bş ben yaptırırdım böle senin yaotıgın gibi poposuna yag sıkarak. Cok da fazla bekleme yine de belki bi sıkıntı olur dr a götür. Bagırsak problemi de oluyo ya bebeklerde
Sabah a yazmazsa acile götürecem bi
İnşallah gerek kalmazda yapar yaa

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle 3 gündür yapmıyorsa kendini çok strese sokma çokta uğraşma yapacaktır Allahın izniyle ben çoook çektim neler yaptım neler ama 3 gün değil bi kaç gün daha bekle sabırlı ol panik yapma

AnneEbru

Kayıtlı Üye
rank
3 gunu geçtiyse problem bağırsaklarına zarar verebilir doktor bana öyle demişti 2 gun normal ama 3 günden sonrası problem diye, acile gotur soyle canim gaz problemi de yapar çünkü sonra daha kotu olur onlar lavma ile yaptırıyorlar, bundan sonrası jcinde mama içiyorsa biraz sulu yapmaya çalış hep devam ederse mamasını değiştir

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle 3 gündür yapmıyorsa kendini çok strese sokma çokta uğraşma yapacaktır Allahın izniyle ben çoook çektim neler yaptım neler ama 3 gün değil bi kaç gün daha bekle sabırlı ol panik yapma
Eczaneye sordum yapar dedi
Bekliyoz bakalım inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3 gunu geçtiyse problem bağırsaklarına zarar verebilir doktor bana öyle demişti 2 gun normal ama 3 günden sonrası problem diye, acile gotur soyle canim gaz problemi de yapar çünkü sonra daha kotu olur onlar lavma ile yaptırıyorlar, bundan sonrası jcinde mama içiyorsa biraz sulu yapmaya çalış hep devam ederse mamasını değiştir
Anne sütü canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Yağ verdim
Poposuna sıktım
Kimyon verebilirsin canım arkasından emzir kucağındayken bile yapabilir kızım öyleydi gazına da iyi gelir. Bebeklerin bağırsakları gelişmesi zaman aldığı için bu süreçte süt ya da mama verdiğinizde bağırsaklara baskı yapıyor o şekilde boşaltım sağlanıyor özellikle gazın yoğun olduğu dönemde fayda sağlıyor

Tüm sayfalar yüklendi.