3 aylık bebek gelişimi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Cemile N♡N♡C tarafından oluşturulan 3 aylık bebek gelişimi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 506 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı 3 aylık bebek gelişimi
Konbuyu başlatan Cemile N♡N♡C
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Şimdi kilosunu bilmiyorum ama 2 ayında 3.800 idi doktor zayıf demişti şimdiyse klosunu bilmiyorum hala doktora gitmedim lakin bana hala zayıf gözüküyor doğru canım teki sağlıklı olsunlar evet herkes söyler bebeyimin köpü olduğunda çişinnen koku geldiyinde kaynanam her defa diyorki anne sütü içmeyen böyle olur ne yapayım ne kadar geldiyse verdim bende isterdim kızım en az 6 ay anne sütü içsin lakin olmadı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öylemi canım 2 ayında doktorda zayıf demişti her keste öyle söylüyor diye sıkıntı yaptım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Öylemi canım 2 ayında doktorda zayıf demişti her keste öyle söylüyor diye sıkıntı yaptım
Kuzum doğum kilosu kaçtı aylık kaç gram alıyor ona göre sağlıklı kilo alıp almadığını anlarsın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum doğum kilosu kaçtı aylık kaç gram alıyor ona göre sağlıklı kilo alıp almadığını anlarsın
İlk 2 ay 1 kilo yara üstü alması lazım demişti doktorunuz sonraki aylar bu gram gittikçe eğer ilk önce 1.5 civarı alıyor ise sonra 1 kiloya sonrada 850 grama sonra 500 grama kadar düşer demişti aylığına göre

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar nasılsınız uzun zamandır yazamıyorum yeni kişiler katılmış inşallah sağ salim alsın bebeyini herkes kucağına Allah bebeklerimuzi korusun🙏 benim ilk çocuğum deye her şeyi ilk kez yaşıyorum şimdi brbeyim 3cü ayının sonlarında inşallah ayın 6 sı 3 ayını tamam edicek nerdeyse 2 ay fln anne sütüyle mama veriyordum şimdiyse sadece mama veriyorum günde 1 kez sabahları su veriyorum 90 qram bazı zamanlar az içiyor kızlar nese klo alımı gözüme zayıf gözüküyor yüzü tompik bedeniyse öyle deyil 3 aylık bebekler nasıl olmalı fareketleri fln nasıl oıur nelere dikkat etmeliyim anneler bilgi verirmisiniz
Canım benim kızımda zayıftı 3,5 aydan sonra mamasını değiştirdim kilo almaya başladı sütte veriyordum. Gelişime gelince her bebek bir değil önemli olan seslendiği de sana tepki vermesi seni takip etmesi

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Selam kızlar nasılsınız uzun zamandır yazamıyorum yeni kişiler katılmış inşallah sağ salim alsın bebeyini herkes kucağına Allah bebeklerimuzi korusun🙏 benim ilk çocuğum deye her şeyi ilk kez yaşıyorum şimdi brbeyim 3cü ayının sonlarında inşallah ayın 6 sı 3 ayını tamam edicek nerdeyse 2 ay fln anne sütüyle mama veriyordum şimdiyse sadece mama veriyorum günde 1 kez sabahları su veriyorum 90 qram bazı zamanlar az içiyor kızlar nese klo alımı gözüme zayıf gözüküyor yüzü tompik bedeniyse öyle deyil 3 aylık bebekler nasıl olmalı fareketleri fln nasıl oıur nelere dikkat etmeliyim anneler bilgi verirmisiniz
Benim oğlumda çok zayıf görünüyor kuzum 2 buçuk aylık 7 kilo ama çok zayıf görünüyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar