3 aylık bebek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anne Adayı tarafından oluşturulan 3 aylık bebek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 576 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 aylık bebek
Konbuyu başlatan Anne Adayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vuslat tır

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Aslında çok erken ama bazı bebekler daha erken çıkarıyor canım bazılarıda bilerek ellerini ağızlarına götürüyor

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bebeğim 3 aylık oldu sürekli eli aqzında sanki dişleri kaşınıyor sizce normal mi.
Evet canım normal benimki 5 aylık oldu ama elleri oyuncakları üstündeki yeleği bile toplayıp ağzına sokuyor göğsünü sürekli ıslatıyor kıyafetten çok göğüslük alıyorum.

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba bebeğim 3 aylık oldu sürekli eli aqzında sanki dişleri kaşınıyor sizce normal mi.
Bazı bebekler 4 ayında diş çıkarıyorlar ama bu dönemde herşeyi merak ediyorlar ağzına o yüzden götürüyolar ne olduğunu anlamaya çalışıyolar çok normal benim kızım 5,5 aylık eli sürekli ağzında parmaklarını emiyor çekiyorum çünkü alışkanlık haline getirmesin bi de parmakları incelmesin diye

Anne Adayı

Kayıtlı Üye
rank
Evett canım diş etleri kaşınıyordur büyük ihtimalle her bebek farklı olabiliyor kimisi geç çıkarıyor kimisi erken bizimde ikinci dişimiz patladı çok zor ya diş dönemi 🤕
Ne kadarlık sizin bebiş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında çok erken ama bazı bebekler daha erken çıkarıyor canım bazılarıda bilerek ellerini ağızlarına götürüyor
Bilmiyorum dış çıkarma için bana da çok erken qeldi ama bilmiyorum.

Benim çocuklarımda öyle erkenden elini ağzına götürürlerdi.Ama en erken 5.5 aylık başladı çıkarmaya canım.
Erken dış çıkarması problem olur mu acaba

Evet canım normal benimki 5 aylık oldu ama elleri oyuncakları üstündeki yeleği bile toplayıp ağzına sokuyor göğsünü sürekli ıslatıyor kıyafetten çok göğüslük alıyorum.
Aqzından sürekli su qelmio ama köpük köpük yapıyor sürekli

Benim bebeğimde 3 aylık canım.bizimde aynı eli sürekli ağzında çok tatlı geliyo galiba minnoş lara
Galiba biz istemiyoruz ya hoş oluyor onlara

Alparslan💙

Kayıtlı Üye
rank
Ne kadarlık sizin bebiş

Bilmiyorum dış çıkarma için bana da çok erken qeldi ama bilmiyorum.

Erken dış çıkarması problem olur mu acaba

Aqzından sürekli su qelmio ama köpük köpük yapıyor sürekli

Galiba biz istemiyoruz ya hoş oluyor onlara
7 buçuk aylık canım 2 tane dişimiz patladı ama bu süreçte sadece ellerini ağzına götürmekle kalmadı aşırı huzursuz ishali oluyor ve kafası ateşleniyor zeytinyağı karanfil jel yaptım onu sürüyorum ben

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar