3.sezaryen ve dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 4 Adam 1 Madam (sinem)❤ tarafından oluşturulan 3.sezaryen ve dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 494 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3.sezaryen ve dogum
Konbuyu başlatan 4 Adam 1 Madam (sinem)❤
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Canlar ben 3.gebeliğimi yaşıyorum 2.oğlum 35 haftalık dünyaya geldi suyun gelmişti bu gebeligimde sürekli aynı doktoru ayarlayamadim randevu almak başlı başına sorun zaten 5.inde kontrol var benim gibi 3.sezeryenini yap ocak olupta erken doğuma giden var mi acaba kiloda var bende

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Benim de 3. Sezaryen olacak Şubat'ın sonu mart ın başı gibi ama ben hiç erken doğum yapmadım zamanın da girdim sezryanlara benim de bu gebelikte kendim ile ilgili bir sıkıntı yaşıyorum hayirlsi bklm
Hayırlısı olsun bakalım ben bu sene kimi gorduysem kimin yazısına denk geldiysem erken doğum yap mis kiloda olunca bende dikislerden korkuyorum

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlısı olsun bakalım ben bu sene kimi gorduysem kimin yazısına denk geldiysem erken doğum yap mis kiloda olunca bende dikislerden korkuyorum
Allhım hayırlı doğum nasip etsin inşallah bir sıkıntın olan kurtulursun
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canlar ben 3.gebeliğimi yaşıyorum 2.oğlum 35 haftalık dünyaya geldi suyun gelmişti bu gebeligimde sürekli aynı doktoru ayarlayamadim randevu almak başlı başına sorun zaten 5.inde kontrol var benim gibi 3.sezeryenini yap ocak olupta erken doğuma giden var mi acaba kiloda var bende
Bağlamayı düşünüyor musun tuplerini peki

Bağlamayı düşünüyor musun tuplerini peki ben düşünüyorum çünkü iki tane daha kızm var ama bunun cinsiyetini daha bilmiyorum onlarda 3.5 ile 1.5 yaşlarındalar

Bağlamayı düşünüyor musun tuplerini peki ben düşünüyorum çünkü iki tane daha kızm var ama bunun cinsiyetini daha bilmiyorum onlarda 3.5 ile 1.5 yaşlarındalar

4 Adam 1 Madam (sinem)❤

Kayıtlı Üye
rank
Allhım hayırlı doğum nasip etsin inşallah bir sıkıntın olan kurtulursun

Bağlamayı düşünüyor musun tuplerini peki

Vallahi düşünmüyorum dersem yalan söylerim düşünüyorum sonra türlü türlü şeyler geliyor aklıma vazgeçiyorum benimde esiminnde 2.evliliğimiz onun ilk evliliğinden 1 kızı benim de 2 oğlum var bide nasılsa ben iş geliyor yeter diyoruz biz bu bile yoktu akılda süpriz oldu ama ışte allah göstermesin dünyanın binbir türlü hali var neyle sinanicaz bilmiyoruz bu aldığım karara bağlı bir sınava sokarsa beni rabbim ve dönüşü yok kendimi hiç affetmem çok kararsızım o yuzden

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi düşünmüyorum dersem yalan söylerim düşünüyorum sonra türlü türlü şeyler geliyor aklıma vazgeçiyorum benimde esiminnde 2.evliliğimiz onun ilk evliliğinden 1 kızı benim de 2 oğlum var bide nasılsa ben iş geliyor yeter diyoruz biz bu bile yoktu akılda süpriz oldu ama ışte allah göstermesin dünyanın binbir türlü hali var neyle sinanicaz bilmiyoruz bu aldığım karara bağlı bir sınava sokarsa beni rabbim ve dönüşü yok kendimi hiç affetmem çok kararsızım o yuzden
Hmm kendi kararınız cnm ben bişey diyemem ama imkaniniz varsa bakabilirseniz kendin bilrsin ama spral taktiran da doğum kontrol hapı kulanan da tekrar hamile kala biliyo en kesin çözüm bence bağlatmak zaten dinen de eğer anne de ikinciveya 3 seryzan dan sonra hayatî tehlikesi oluyorsa bağlaması caizmiş sende kilodan dolayı sıkıntı yaşıyorsun galiba senin için en iyi çözüm bana göre baglatman ama hersey kendi kararın kendi tercihin ben bişey diyemem

Tüm sayfalar yüklendi.