😔🤲🏻30. hafta gebelikte kasık agrısı normal mi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Raziyye tarafından oluşturulan 😔🤲🏻30. hafta gebelikte kasık agrısı normal mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 477 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 😔🤲🏻30. hafta gebelikte kasık agrısı normal mi
Konbuyu başlatan Raziyye
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Cemile N♡N♡C

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Selam kzlar 30+5hafdadaym kask arm basladı bu gun normalmi yarn doktora gidicem InsAllah dedim bi sizinde fikrinizi alym😔cok aryo oturunca uzanınca geciyo ama ayakda kalanda aryo

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
Çok
Selam kzlar 30+5hafdadaym kask arm basladı bu gun normalmi yarn doktora gidicem InsAllah dedim bi sizinde fikrinizi alym😔cok aryo oturunca uzanınca geciyo ama ayakda kalanda aryo
Geçmiş olsun canım bol bol yúrü

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Nasıl oldun canim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Lanet gelsin o ağrıya ben 31+3 üm 30. Haftadan beri ağrı çekiyorum ama dün geceden beri giren sancının ağrının haddi hesabı yok sabaha kadar uyuyamadım kemiklerim kırılacak gibi . Birazdan duş alıp acile gideceğim direk 🤦🏻‍♀️ kaşıklardan sancı başlayıp rahmime doğru giriyor ay Allahım 🤦🏻‍♀️

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Selam kzlar 30+5hafdadaym kask arm basladı bu gun normalmi yarn doktora gidicem InsAllah dedim bi sizinde fikrinizi alym😔cok aryo oturunca uzanınca geciyo ama ayakda kalanda ary
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mrb cnm şimdi doktor randevum dan çıktım aynı haftadayiz 30 +1 haftayim ben benimde aynı şekil kasık ağrısı var doktora sordum normal dedi ama erken doğum olmaması için bana vajinal fitil yazdı yani kasık rahim ağrısı normal dedi bana muhtemel sendede bir şey yoktur ama tabiyki takip eden doktorun daha iyi bilir sevgiler 🥰

Mrb cnm şimdi doktor randevum dan çıktım aynı haftadayiz 30 +1 haftayim ben benimde aynı şekil kasık ağrısı var doktora sordum normal dedi ama erken doğum olmaması için bana vajinal fitil yazdı yani kasık rahim ağrısı normal dedi bana muhtemel sendede bir şey yoktur ama tabiyki takip eden doktorun daha iyi bilir sevgiler 🥰

Mrb cnm şimdi doktor randevum dan çıktım aynı haftadayiz 30 +1 haftayim ben benimde aynı şekil kasık ağrısı var doktora sordum normal dedi ama erken doğum olmaması için bana vajinal fitil yazdı yani kasık rahim ağrısı normal dedi bana muhtemel sendede bir şey yoktur ama tabiyki takip eden doktorun daha iyi bilir sevgiler
Lanet gelsin o ağrıya ben 31+3 üm 30. Haftadan beri ağrı çekiyorum ama dün geceden beri giren sancının ağrının haddi hesabı yok sabaha kadar uyuyamadım kemiklerim kırılacak gibi . Birazdan duş alıp acile gideceğim direk 🤦🏻‍♀️ kaşıklardan sancı başlayıp rahmime doğru giriyor ay Allahım 🤦🏻‍♀️
Geçmiş olsun canım sanada umarım kötü birşey yoktur benimde doğum kanalına doğru inmiş ama doktor korkulacak birşey yok dedi bebek 2 kiloya yaklaşmis yalnız 1.5 ay kaldı doğuma doktorla konuştuk bugün artık bayramı görürmu bilmiyorum o ağrılar bendede var normal dedi bana da sadece erken doğum olmasın diye vajinal fitil yazdı geçmiş olsun sanada çok çok umarim ciddi birşey yoktur

Mrb cnm şimdi doktor randevum dan çıktım aynı haftadayiz 30 +1 haftayim ben benimde aynı şekil kasık ağrısı var doktora sordum normal dedi ama erken doğum olmaması için bana vajinal fitil yazdı yani kasık rahim ağrısı normal dedi bana muhtemel sendede bir şey yoktur ama tabiyki takip eden doktorun daha iyi bilir sevgiler
Geçmiş olsun canım sanada umarım kötü birşey yoktur benimde doğum kanalına doğru inmiş ama doktor korkulacak birşey yok dedi bebek 2 kiloya yaklaşmis yalnız 1.5 ay kaldı doğuma doktorla konuştuk bugün artık bayramı görürmu bilmiyorum o ağrılar bendede var normal dedi bana da sadece erken doğum olmasın diye vajinal fitil yazdı geçmiş olsun sanada çok çok umarim ciddi birşey yoktur

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar