30 haftada bas donmesi mide bulantisi uyku

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde gyulche tarafından oluşturulan 30 haftada bas donmesi mide bulantisi uyku başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 854 kez görüntülenmiş, 61 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 30 haftada bas donmesi mide bulantisi uyku
Konbuyu başlatan gyulche
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
30 haftama girdim sanki yeniden hamile kalmisim gibi arada mide bulantilarim oliyor surekli uykum geliyor halsizlik cokuyor basim.donuyor yasayn varmi benim gibi olan hergun deil ara ara boyle oluyorum

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank
30 haftama girdim sanki yeniden hamile kalmisim gibi arada mide bulantilarim oliyor surekli uykum geliyor halsizlik cokuyor basim.donuyor yasayn varmi benim gibi olan hergun deil ara ara boyle oluyorum
Canım benim ilk gebeliğim bnde 23.haftadayım benim de aynı senin gibi oluyo Miğde yanması bulantı var iştahsızım iştahsızlık da var yaa benim ara ara oluyo geçmiş olsun canım

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 30. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık lahana büyüklüğünde.
Bebeğin etrafında yaklaşık 100 ml amniyotik sıvı var. Kendinizi biraz yorgun hisseder ve uyku sorunları yaşamaya başlarsınız. hormonların etkisi ile eklemlerde gevşeme ve ruhsal değişiklikler (anksiete ve depresyon) başlayabilir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 39 cm ağırlıgı 1400 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım bende 32.haftaya girdim 2 3 haftadır mide bulantısı ve gece uyandırıp istifra ettiricek kadar bazen kötü oluyor ama buda 3. Trimesterde görülen bir şeymiş nadirde olsa uyku hali bendede oluyor bazen bir gram uyku gelmiyor bazen başımı yastıktan kaldıramıyorum normal yani

gyulche

Kayıtlı Üye
rank
Evet canım bende 32.haftaya girdim 2 3 haftadır mide bulantısı ve gece uyandırıp istifra ettiricek kadar bazen kötü oluyor ama buda 3. Trimesterde görülen bir şeymiş nadirde olsa uyku hali bendede oluyor bazen bir gram uyku gelmiyor bazen başımı yastıktan kaldıramıyorum normal yani
Derdilerde inanmazdim ya gercekten 3 tirmestir

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
33 haftadan sesleniyorum hala öyleyim 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
😃 SEN NASILSIN CANIM KONUSMAYLAI
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Heralde bazen acikiyorum.bazen hic hamileik.acayip
Kötüyüm kuzum sancılarla baş ediyorum 😂😂. Annemin yanına geldim o bakıyor bana ve kayraya resmen düşün

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar