Sorum var 30 haftalik bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde esma21 tarafından oluşturulan 30 haftalik bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 554 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 30 haftalik bebek kilosu
Konbuyu başlatan esma21
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan esma21
A

Adsız anne adayı

Guest
Bana da öyle demişlerdi normal normal dedi doktor sonra bı doğdu 2700 zayıftı yani aman sağlıklı olsun da boşver takma çabuk toparlaniyorlar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
onde gitsin istiyrm biraz cunku dogdugunda kilosu zaten azaliyor 1.600 az gibi geldi
Doğrudur canım ama emin ol sağlığı daha önemli kilo bir şekil alır ha sen kilo alsın istiyorsan şuan bile muz, kırmızı et ,kuru yemiş, sade soda, ceviz ,pekmez,kaşar peyniri tüket canım

esma21

Kayıtlı Üye
rank
Bana da öyle demişlerdi normal normal dedi doktor sonra bı doğdu 2700 zayıftı yani aman sağlıklı olsun da boşver takma çabuk toparlaniyorlar
benim 3.300 dediler dogdu 2.900 orantilar tutmuyor bazen ondan bu seferkinde taktim kilosuna
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğrudur canım ama emin ol sağlığı daha önemli kilo bir şekil alır ha sen kilo alsın istiyorsan şuan bile muz, kırmızı et ,kuru yemiş, sade soda, ceviz ,pekmez,kaşar peyniri tüket canım
ins. yiyim bunlari ya istiyrm kilo alsin

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
kizlar doktora gittim erkek bebegi 1.660 kilosu sizin bebekler kac kilo bir tanidigimin kiz bebegi 1.900 bebegim zayif mi acaba
Kuzum doktorun iyi dedi ise sıkıntı etme Allah'ın izniyle doğduktan sonra toparlar inşallah
Benim kızım 4 kiloya yakın doğmuştu ama doğduktan sonra hep kilo verdi bence önemli olan doğumdan sonra o zaman alır inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.