Sorum var 30.haftam suyun sınırda olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Merve Nur tarafından oluşturulan 30.haftam suyun sınırda olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 869 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 30.haftam suyun sınırda olması
Konbuyu başlatan Merve Nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
İyiyim bebeğim sen nasılsın bebişler nasıl annelerini çok yoruyorlar mı mide bulantısıyla🥲
Zeynosum mide bulantismdan neler çekiyorum prilam aldım biraz rahatladım sen neler yapiyon canım benim

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Ne yapabilirim arkadaşlar??
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

????

;;
Canım arkadasta böyle idi suyu sınırda ve bebekte göbekte genişleme olmuştu bol su baharat çiğ köfte tarzını yasaklamıştı bir iki hafta dikkat etti normale döndü. Rabbim sifani versin sağlıkla al bebeğini

Merve Nur

Kayıtlı Üye
rank
Belkide canım ama suyu eksik etme
Suyun çok olması suyla alakali değil demi yani çok su içsem suyum çogalirmi

Canım valla 34 te suyun az dedi 3 gün yatırdı sonra her hafta kontrole çağırdı tabi bende çok su içtim sonra bişey yok dediler oğlum 38 bitti doğdu diğer kadınlara göre suyum azdı ama farkettim onu ama şükür sıkıntı olmadan doğdu
Bana suyun sınırda dedi canım az yada çokluktan bahsetmedi

Canım valla 34 te suyun az dedi 3 gün yatırdı sonra her hafta kontrole çağırdı tabi bende çok su içtim sonra bişey yok dediler oğlum 38 bitti doğdu diğer kadınlara göre suyum azdı ama farkettim onu ama şükür sıkıntı olmadan doğdu
Canım arkadasta böyle idi suyu sınırda ve bebekte göbekte genişleme olmuştu bol su baharat çiğ köfte tarzını yasaklamıştı bir iki hafta dikkat etti normale döndü. Rabbim sifani versin sağlıkla al bebeğini
Bol su derken suyu kisitlamismi şaşırdım kuzum

❤️Şeyma❤️İlyas❤️

❤️ Yaşama Sebeplerim ❤️
rank
Ne yapabilirim arkadaşlar??

????

;;
Doktor Bana sınırda değilde suyu fazla demişti bende çok tatlı yiyordum kuxum tatlıyı kestim, yani en aza indirdim haftada bir kez yemeye başladım düzeldi suyu, ama nen són haftalarda değildim.
Demem şu ki sende tatlı ye cnm suyu fazlalaştırıyor, doktorum öyle demişti bana, suyu sınurdaysa belki dengeler

Didem ikra

Kayıtlı Üye
rank
Suyun çok olması suyla alakali değil demi yani çok su içsem suyum çogalirmi

Bol su derken suyu kisitlamismi şaşırdım kuzum
Hayır su iç demiş çünkü o ara nerdeyse hergun çiğ köfte yemiş baharatlı şeyler yemiş. Hafif bir diyet önermiş doktor düzelmiş. Doktora nedenini sor canım ne onerirse onu yap sık sık kontrole git suyuna baktır.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar