31+4 haftalık bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seydaysr tarafından oluşturulan 31+4 haftalık bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,077 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 31+4 haftalık bebek kilosu
Konbuyu başlatan Seydaysr
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Seydaysr

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kontrole gittim bebek 1.950 Gr çıktı Dr biraz iri dedi şeker testi istedi varmı benle aynı olan

AleynaT

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bugün kontrole gittim bebek 1.950 Gr çıktı Dr biraz iri dedi şeker testi istedi varmı benle aynı olan
31 haftalıkken benim kızım 1690 gramdı , zaten ölçümlerde oynama payı kesin oluyor ama şekerine kesin baktırmalısın , annem bana hamileyken şekeri çıkmış 4900 gr doğmuşum mesela zorlanmış, varsa şekerin doğum seklini planını ona göre ayarlayacak doktorun kesin baktır yani

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
32+1 de gittim kızımın kilosu 2.60 gr çıktı ama doktorum hiç öyle birşey söylemedi bana yani kilosu çok demedi. Zaten şeker yüklemesi yapılıyor sen yaptırmadın mı canım. Ben ara ara anasaglıgında kan veriyorum degerlerime baktırıyorum. Ana saglıgındaki hemşire sagolsun ara ara bakalım demişti. Belki ondan istemedi doktor benden.

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
31 haftalıkken benim kızım 1690 gramdı , zaten ölçümlerde oynama payı kesin oluyor ama şekerine kesin baktırmalısın , annem bana hamileyken şekeri çıkmış 4900 gr doğmuşum mesela zorlanmış, varsa şekerin doğum seklini planını ona göre ayarlayacak doktorun kesin baktır yani
Canım şeker yüklemesi yaptırmadım ama test verdim bakalım ne dicek doktor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım şeker yüklemesi yaptırmadım ama test verdim bakalım ne dicek doktora

Canım şeker yüklemesi yaptırmadım ama test verdim bakalım ne dicek
32+1 de gittim kızımın kilosu 2.60 gr çıktı ama doktorum hiç öyle birşey söylemedi bana yani kilosu çok demedi. Zaten şeker yüklemesi yapılıyor sen yaptırmadın mı canım. Ben ara ara anasaglıgında kan veriyorum degerlerime baktırıyorum. Ana saglıgındaki hemşire sagolsun ara ara bakalım demişti. Belki ondan istemedi doktor benden.
Bende test veriyorum sürekli her ihtimale karşı bakalım dedi

Derya izm

Kayıtlı Üye
rank
Canım şeker yüklemesi yaptırmadım ama test verdim bakalım ne dicek doktor

Canım şeker yüklemesi yaptırmadım ama test verdim bakalım ne dicek doktora

Canım şeker yüklemesi yaptırmadım ama test verdim bakalım ne dicek

Bende test veriyorum sürekli her ihtimale karşı bakalım dedi
Ablam 2. Yigenime hamileyken doktor 4.5 kg demişti ama dogdugu zaman 3.5 kg dı. Yanılma payı oluyor canım benim. Dedigim gibi bana doktor kilosu fazla demedi gayet normal dedi. Bu perşembe yada cuma gidicem sorayım bakatım bende kilosu çok mu sıkıntı olur mu.

Seydaysr

Kayıtlı Üye
rank
Ablam 2. Yigenime hamileyken doktor 4.5 kg demişti ama dogdugu zaman 3.5 kg dı. Yanılma payı oluyor canım benim. Dedigim gibi bana doktor kilosu fazla demedi gayet normal dedi. Bu perşembe yada cuma gidicem sorayım bakatım bende kilosu çok mu sıkıntı olur mu.
Doğru söylüyorsun canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar