31.haftamdayım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde SevdAlya tarafından oluşturulan 31.haftamdayım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,356 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 31.haftamdayım
Konbuyu başlatan SevdAlya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Şeydoşş

İremsare

Kayıtlı Üye
rank
Tabii heyecan daha fazla 🥰 ama endişelerde oluyor illaki
Olumlu şeyler düşün hep güzel olacak sonucu 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ben de 32 haftalığım aynı şey bende de çok ama korkudan çok heyacan nasıl yapacam nasıl olacak diye düşünüyorum artık rüyalarıma giriyor doğum falan
Nasıl istiyorsan öyle yap doğumunu senin ne istediğinde önemli bence kucağına aldığında ki duygu herrşeyi unutturuyor bende düşünüyorum heycan felan cok fazla ama 2. Sezeryan belden ikincide belden düşünüyorum zaten tek düşündüğüm doğduğu an 🥰🥰🥰🥰🙏

İmerafera

Kayıtlı Üye
rank
Ben de 32 haftalığım aynı şey bende de çok ama korkudan çok heyacan nasıl yapacam nasıl olacak diye düşünüyorum artık rüyalarıma giriyor doğum falan
O banada oluyo ama ben rüyayı uyanıkken görüyorum bebeğim bir an once gelsin istiyorum sora aklıma 2 hafta daha var diye geliyo rüyam orada dağılıyor

Tabiii, zaman hiç geçmiyor korku var evet ama heyecan daha fazla doğuma girerken o korkuyu unutup sadece bebeğimize odaklanacağımızdan eminim🥰😆
Insallah dediğiniz gibi olur suan cok korkuyorum onu biliyorum. Hem bir an once bebeğime kavuşmak istiyorum hem kesilmeyen de korkuyorum

Linanka

Kayıtlı Üye
rank
Çok küçükken annem hastanede doğum yaparken gizlice annemin doğumunun bir bölümüne şahit olmuştum bu yüzden kendim istiyorum normal doğum yapamam bu korkuyla 😐
Anliyorum cnm, ufak bir travma olarak kalmis o sende, saglik olsun, hayirlisi olsun onemli olan, Allah hepimizin yardimcisi olsun insallah ❤️

Heyecanlı anne

Kayıtlı Üye
rank
Canım öncelikle hayırlısı olsun inşallah hakkında bende ilk gebeliğimde 8 sene önce öyleydim korktum ki özel muayenehane ye gidiyordm doktorum yalvardı resmen bak çatın normal sen güçlüsün neden yapamayasın ki dene en azından sancılar geldikçe dayanamazsın bebek hazineye girmeden söz alacam sezeryana diye de ben cesaret edemedim şimdi ikinciye hamileyim 35 haftalık ama doktor istemiyor normali sezeryanlısın ne olur ne olmaz diyor bence akışına bırak ya evet travma yaşamaşsın çok zor ama işte keşke normal olağan olan olsa

SevdAlya

Kayıtlı Üye
rank
O banada oluyo ama ben rüyayı uyanıkken görüyorum bebeğim bir an once gelsin istiyorum sora aklıma 2 hafta daha var diye geliyo rüyam orada dağılıyor

Insallah dediğiniz gibi olur suan cok korkuyorum onu biliyorum. Hem bir an once bebeğime kavuşmak istiyorum hem kesilmeyen de korkuyorum
Bende aynı 😐 allahım hayırlısıyla bebişlerimizi kucağımıza almayı nasip etsin

Anliyorum cnm, ufak bir travma olarak kalmis o sende, saglik olsun, hayirlisi olsun onemli olan, Allah hepimizin yardimcisi olsun insallah ❤️
Amiiinn, aynen öyle 🥰

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank

Nasıl istiyorsan öyle yap doğumunu senin ne istediğinde önemli bence kucağına aldığında ki duygu herrşeyi unutturuyor bende düşünüyorum heycan felan cok fazla ama 2. Sezeryan belden ikincide belden düşünüyorum zaten tek düşündüğüm doğduğu an 🥰🥰🥰🥰🙏
Bende belden istiyorum canım daha önce de belden oldum iğneyi yaparken çenem karnıma devirdiler

Bende ilkte belden sezaryan oldum canım şimdide öyle istiyorum bele iğne yaparken çenem resmen karnıma değdi çok egdirdiler bide keserken sana soru soruyorlar ya korkuda var ama bebeği görünce hiç bisey hissetmedim bütün acılarım geçti

Tüm sayfalar yüklendi.