Sorum var 31 jaftadada olanlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emir'inAnnesi tarafından oluşturulan 31 jaftadada olanlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 569 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 31 jaftadada olanlar
Konbuyu başlatan Emir'inAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan
Merhabalar az once doktorun yanından geldim bebeğimin kilosunu sordum 2 kilo dedi iyimi kilosu dedim evet dedi ama bana göre zayıf sanki bu haftada olup sizlerin bebeği kac kilo neler yapmam gerekiyor acaba ben mi sıkıntıya girdim
Canm bnm 33 haftalıkken 2 kilo 300 gramdı bnce gayet iyi bebeş

Emir'inAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
Canm bnm 33 haftalıkken 2 kilo 300 gramdı bnce gayet iyi bebeş
Teşekkür ederim kuzum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gayet iyi benim 33.haftada öyle idi
Anladm cnm teşekkür ederim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gayet iyi benim 33.haftada öyle idi
Anladm cnm teşekkür ederim

Son düzenleme:

2 çocuk Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar az once doktorun yanından geldim bebeğimin kilosunu sordum 2 kilo dedi iyimi kilosu dedim evet dedi ama bana göre zayıf sanki bu haftada olup sizlerin bebeği kac kilo neler yapmam gerekiyor acaba ben mi sıkıntıya girdim
Kılosu ıyı bence canım ben 40 haftalıgım dun doktor 3kg 380 grm dedı yanılmayını sayarsak 3 kılo anca var

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebeğinin kilosu haftasına göre ilerde yani sıkıntı yapma kilosu gayette iyi yani

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum endişe etme son haftalarda hızla kilo alırlar genelde

Tüm sayfalar yüklendi.