Sorum var 31 haftalık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kader3333 tarafından oluşturulan 31 haftalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,589 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 31 haftalık
Konbuyu başlatan kader3333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kader3333

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 31 haftalık hamileyim agirlastim baya tahmini erken doğum kaç haftalık olur erken dogmasindsn korkuyorum bı oğlum var 5 ay sonra 2 yaşında olcak çok yoruyo beni ondan erken doğumu soruyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar 31 haftalık hamileyim agirlastim baya tahmini erken doğum kaç haftalık olur erken dogmasindsn korkuyorum bı oğlum var 5 ay sonra 2 yaşında olcak çok yoruyo beni ondan erken doğumu soruyorum
Yani bu bebeğe bağlı belki haftasında olur 37 gibi yada bşr bakmışsın 40+larda doğar tamamen miniğe kalmış bir şey

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Rabbım sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah kendini çok yorma bende var 2 yaş kızım bnide simdi uykusuzluk yoruyor 🥰 bebeğe ve gidisatiniza bağlı cnm 37 40 arası olur hersey normalsa mesela ben 31 kontrole gittim doğum yaptım erken geldi bebek paşam erken gelmek istedi o yüzden bebisine bağlı birazda sende dikkat edersin kendine biraz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Rabbım sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah kendini çok yorma bende var 2 yaş kızım bnide simdi uykusuzluk yoruyor 🥰 bebeğe ve gidisatiniza bağlı cnm 37 40 arası olur hersey normalsa mesela ben 31 kontrole gittim doğum yaptım erken geldi bebek paşam erken gelmek istedi o yüzden bebisine bağlı birazda sende dikkat edersin kendine biraz
Yakışıklı nasıl annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
İyi cnm meme alamıyor cebellesiyorum😀 bibiron veriyorum mecburen suanlik durumunda sıkıntı yok cnm iki gözü çok.capak oldu hiç açamıyor işte doktor damla verdi onu kullanıyoruz gece pek uyumuyor gündüz uyuyor mama yer yemez😀 sen nasılsın cnm
Hahahhaa çapak için kendi sütünü de sağıp pamuk ile sür gözüne oda fayda eder kuzum . Maşallah biraz daha büyüsün memeyi de alır inşallah buna şükür yinede 🤲🏻. Bende et ile cebelleşiyorum hhahaha kaç saattir pişsin diye bekliyorum 😂😂

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Hahahhaa çapak için kendi sütünü de sağıp pamuk ile sür gözüne oda fayda eder kuzum . Maşallah biraz daha büyüsün memeyi de alır inşallah buna şükür yinede 🤲🏻. Bende et ile cebelleşiyorum hhahaha kaç saattir pişsin diye bekliyorum 😂😂
Aynen cnm valla bunada şükür sağlıklı evimizde gözümün önünde rabbime binlerce şükürler olsun 🤲 ama asel var ya cadı bibiron verdikçe Alparslana oda içiyor istiyor deli ediyor beni düdüklü ye koysaydın canm erken piserdi bazi etler cinsinden galiba cnm gecen o iş başıma benm de geldi düdüklü 1 saat sonra açtım baktım hala pişmemiş

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Yani bu bebeğe bağlı belki haftasında olur 37 gibi yada bşr bakmışsın 40+larda doğar tamamen miniğe kalmış bir şey
Anladm teşekkür ederim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Teşekkür ederim ❣️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
Aynen cnm valla bunada şükür sağlıklı evimizde gözümün önünde rabbime binlerce şükürler olsun 🤲 ama asel var ya cadı bibiron verdikçe Alparslana oda içiyor istiyor deli ediyor beni düdüklü ye koysaydın canm erken piserdi bazi etler cinsinden galiba cnm gecen o iş başıma benm de geldi düdüklü 1 saat sonra açtım baktım hala pişmemiş
Ahhahaha sote yapıyorum normalde diğerleri hızlı pişiyordu sanırım bu ette anormallik var ama pişti şükür 😂😂z ay annesi kıskanıyordyr minik kızma onada

Sona

Kayıtlı Üye
rank
Aynı haftadayik canm korkularım var benimde bende agirlasdim iyice 🤦🏻‍♀️bebek fazla haraket ediyor aşada benimde iki qızım var

Tüm sayfalar yüklendi.