Sorum var 31 haftalık

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kader3333 tarafından oluşturulan 31 haftalık başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,680 kez görüntülenmiş, 56 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 31 haftalık
Konbuyu başlatan kader3333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kader3333

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Öperim teyzesi biz daha yeni uyandık 😂😂 aslında sabah 6 da uyandık paşa ile sonra ne oldu ise geri uyumuşuz 😂😂
Oh mis bende uyumak istiyorum uykuyu derince özledim valla şimdiden bende evi havalandirdim sil süpür anca bitti şimdi kara kara akşama yemek ne yapsam diyorum ama uykusuzluk vücudu çok yoruyor yoruldum 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oh mis bende uyumak istiyorum uykuyu derince özledim valla şimdiden bende evi havalandirdim sil süpür anca bitti şimdi kara kara akşama yemek ne yapsam diyorum ama uykusuzluk vücudu çok yoruyor yoruldum 🥰
Bende yarın komple temizlik yapacağım. Yarın zor bir gün ama bir gün sonra inşallah annem gelecek bir kaç gün dlnlenirim 😂😂

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Bende yarın komple temizlik yapacağım. Yarın zor bir gün ama bir gün sonra inşallah annem gelecek bir kaç gün dlnlenirim 😂😂
Oh mis valla anne evde olması çok güzel birsey annem bendeyken oh valla yan gelip yattım hep 😀 şimdi anam gidince hepsi tekrar bana kaldı Rabbım annelerimizi başımızdan eksik etmesin şimdi her gün sabah akşam rutin telefonla arar konusuruz

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Oh mis valla anne evde olması çok güzel birsey annem bendeyken oh valla yan gelip yattım hep 😀 şimdi anam gidince hepsi tekrar bana kaldı Rabbım annelerimizi başımızdan eksik etmesin şimdi her gün sabah akşam rutin telefonla arar konusuruz
Ahahah bizde öyleyiz kız telefonda konuşuyoruz sürekli ahahah

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 31 haftalık hamileyim agirlastim baya tahmini erken doğum kaç haftalık olur erken dogmasindsn korkuyorum bı oğlum var 5 ay sonra 2 yaşında olcak çok yoruyo beni ondan erken doğumu soruyorum
Vla cnmsuan bende 32haftalik oldum benimoglum 2bucuk aylık beni yoruyor bide tuvalette alistirdim bu hafta çok şükür alıştı kolay oldu ama gene beni yoruyor inslah benimde erken doğum olmaz belim çok ağrıyor cunku

Tüm sayfalar yüklendi.