Sorum var Meme asimetresi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde nara.mecid tarafından oluşturulan Meme asimetresi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 72 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Meme asimetresi
Konbuyu başlatan nara.mecid
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Doğa'm 💜

nara.mecid

Kayıtlı Üye
rank
Selam kizlar benim goguslerimde farklilik var yani biri oburune bakarsak daha kucuk evlenmeden once doktorum bana dediki yani boyle hastalar ola bilir ama beni cok rahatsiz ediyor bu durum simdi ilk hamileligimi yasiyorum goguslerim sismedi sadece yine ayni asimetri farki var bu durumu yasayanlar varmi

Selam kizlar benim goguslerimde farklilik var yani biri oburune bakarsak daha kucuk evlenmeden once doktorum bana dediki yani boyle hastalar ola bilir ama beni cok rahatsiz ediyor bu durum simdi ilk hamileligimi yasiyorum goguslerim sismedi sadece yine ayni asimetri farki var bu durumu yasayanlar varmi
Genelde zaten biri birinden büyük olur diye biliyorum canım benim de sol göğsüm daha büyük öbürüne nazaran

nara.mecid

Kayıtlı Üye
rank
Genelde zaten biri birinden büyük olur diye biliyorum canım benim de sol göğsüm daha büyük öbürüne nazaran
Evet biliyorum ama arkadaslarima bakiyorum hic oyle bisey yok varsa bile azacik yani gozle gorunucek kadar fark yok benimki baya fark ediyor sutyen giyince soldaki bos sagdaki dolu gorunuyor 🤦‍♀️gecenlerde kocam da soyledi ben hic takmamis gibi yaptim ama kendimi rahatsiz ediyor artik

Doğa'm 💜

Kayıtlı Üye
rank
Canım evet benim de öyle maalesef kızım sol göğsümü emmedi normal duruyor ama sağ göğsüm büyük doktor yanlış emzirmeden kaynaklı olabilir demişti

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar