Sorum var 32+4gunluk hamileyim erken dogum riski var

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elmen0099 tarafından oluşturulan 32+4gunluk hamileyim erken dogum riski var başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 496 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32+4gunluk hamileyim erken dogum riski var
Konbuyu başlatan Elmen0099
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
Selam Kizlar ben Bakudan yaziyorum Azerbaycandan.
20haftamdan pessari koyuldu 30mmdi .
Simdi 32olmus cocuk bas gelisidir.Sonradan basi yukari kalkmazki acaba? Dogusa kadar Yani donmez ? Bimem anlata bildimmi.
Birde 35 36haftada dogum edenler varmi cocugu kuveze dusmedej hastaneden cikan cardirsada kac kq dogulmusdur cocuk?
Kecen gittigimde 32hafta 2gunde 2.70qr idi.Doktor dedi 32hafta 6gune uygun cekide iyi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bebeğin gelişimi birkaç gün öndeymiş bu güzel bir durum. Kilosuda gayet iyi
Artık 36. Hafta ve sonrası sıkıntısız normal doğum sayılıyor tabi bebeğinin durumunada bağlı. Hiç moralini bozma

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Simdi 32olmus cocuk bas gelisidir.Sonradan basi yukari kalkmazki acaba? Dogusa kadar Yani donmez ? Bimem anlata bildimmi.
Birde 35 36haftada dogum edenler varmi cocugu kuveze dusmedej hastaneden cikan cardirsada kac kq dogulmusdur cocuk?
Kecen gittigimde 32hafta 2gunde 2.70qr idi.Doktor dedi 32hafta 6gune uygun cekide iyi
Allah zamanında hayırlı doğum nasip etsin inşallah 😊

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Canım kilosu normal qorxma həftəsinə görə qabağda gedir İnşaallah 35. 36 həftədə də kilosu dahada artacaq mənim bir yaxınım 34 həftəlik doğuşu oldu 2.yada 3 gün qaldı dəqiq bilmirəm İnşaAllah səndə bir prablemsiz qucağına alarsan balanı yaxşı fikirləş yaxşı olsun narahat olma 🙏😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar