Sorum var 32 erken doğum ile ilgili

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde hayalll tarafından oluşturulan 32 erken doğum ile ilgili başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32 erken doğum ile ilgili
Konbuyu başlatan hayalll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mutemmim cuz

hayalll

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhabalar ben ikiz bebek bekliyorum pazartesi 32 haftamı tamamlayacam ama sancım çok var acile gittiğimde sancınız çok çıkıyor serumlarla düşmüyor acil sezeryan dediler ben kabul etmedim sorumluluk alıp imza atıp çıktım sorum şu 32 haftasında erken doğum yapıp bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucağına alan oldumu yada kuveze girdiyse kaç gün kaldılar kaç kilo doğdular yardımcı olurmsunuz

leylam19

Kayıtlı Üye
rank
Herkese merhabalar ben ikiz bebek bekliyorum pazartesi 32 haftamı tamamlayacam ama sancım çok var acile gittiğimde sancınız çok çıkıyor serumlarla düşmüyor acil sezeryan dediler ben kabul etmedim sorumluluk alıp imza atıp çıktım sorum şu 32 haftasında erken doğum yapıp bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucağına alan oldumu yada kuveze girdiyse kaç gün kaldılar kaç kilo doğdular yardımcı olurmsunuz
Öncelikle İnşallah sağ salim kucağına alırsınız minikleri. bence yalnış yapmışsınız bebeklerimizin hayatını riske ata bilirsiniz. Sancınız varsa doktorda durduramıyoruz diyorsa yapıcak bişey yok bence 32 hafta o kadarda küçük bi hafta deyil biraz küvezde kala bilirler ama eminim sonunda sağ salim kucağınızda evinize dönersiniz. Biz Doktorlardan daha iyi bilemeyiz. sizin için ve bebekleriniz için en güvenli yer hastanede doktor gözetiminde olmak. Allah yardımcın olsun Amin.🤲

NsimeÖzlK

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim yengemii normal doğumla 30 . Haftada dogurttular onunda suyu patlamisti 22 haftalıkken 2 ay hastanede yattı tedavi gördü prematüre Bebek olarak doğdu işte 30. Haftada fazla bırakmadılar kuvezde senin için hayırlısı neyse o olsun canım

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba cnm şunu söylemek isterim sanciniz çoksa eve imza atıp gelmeniz çok yanlış bebekleri riske atmışsınız ben 31 haftalik doğum yaptım daha yeni 1800 grm doğdu kuveze girdi ve 15 gün falan yattı kendini toparladı çok şükür şuan evdeyiz bnm de sancim çoktu ve bir gece hastanede yattım sırf sancıları durdurmak için sabaha karşı sancilarim daha arttı durmadı ve doktorum acil sezeryan dedi ciğer geliştirici vurdular ve sezeryana alındım bu şekilde eve gitmen uygun değil Her an dogura bilicegimi söyledi keşke eve gitmeseydiniz rabbime bol bil dua et hayırlısıyla sağlıkla kucağına alırsın 32 hafta çok da korkulucak hafta değil daha çok daha küçük doğanlar var cnm gönlünü kalbini sıkma kötü sakın düşünme strese girme

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Tek gebelik olsa neyse ama ikiz zaten senin nodmal doğum haftaların yani en önemlisi 28. Hafta sonra 32 sonra 34 kuzenimde ikizlere gebe doktoru 28. Haftda doğarlarsa 2 ay yatarkar demiş 32 se doğarlarsa 1 ay 34 de doğarlarsa 15 gün kuvezde kalırlar demiş. Ama bu tammaen bebeğin gelişimi ile ilgili canım sen dayanabildiğin kadar dayan ama şuan da doğsalar hiç bir sorun olmaz endişe etme zaten sana her türlü riske kariı ciğer geliştirici vs vurmuşlardır. Ama sancın cidden çoksa bebekler içeride sıkıntıya girerler onu da düşünerek haraket et. Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

M

Mutemmim cuz

Guest
Ben 34 haftalık doğum yaptım 1 ay küvezde kaldı bebeğim çok şükür şimdi 6 ayı bitecek gayet sağlıklı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar