🗯️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Doğuma Hazırlık kategorisinde Rukiye27 tarafından oluşturulan 🗯️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 504 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Doğuma Hazırlık
Konu Başlığı 🗯️
Konbuyu başlatan Rukiye27
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Rukiye27

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar biliyorsunuz 35*5 hamile yım üç dört gündür tedavi görüyorum nts de sancım çıktı yatış verildi iğne hao derken eve geldim ama hala belimde ağrı var ayaklarım ağrıyor bazen doktor küçük olduğu için almayalım dedi bende aldırmak istemiyorum zaten tedavi oldu m dua edin birazcık daha dayansın eşimde zaten sıkıntı verip duruyor ben devlet diye düşündüm ama şimdi özeli istiyorum doğum için çünkü bebeğin kilosunu bile söylemediler devlette ayrıntılı da belli olurmuş felan eşimde diyor özel hastende birşey olsa yine devlete gönderiyor lar diyo başına böyle bir şey gelen varmı bu erkek neden böyle daha beni suçlu buluyor beni caydırmaya çalışıyor
Ay sana çocuk çocuk tutturdu ne güzel işine gücüne bakacaktın şimdi senin elini kolunu bağladı ohh hedefine ulaştı tabi çocuk mocuk hikaye artık atar senin başına döner arkasını

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Ay sana çocuk çocuk tutturdu ne güzel işine gücüne bakacaktın şimdi senin elini kolunu bağladı ohh hedefine ulaştı tabi çocuk mocuk hikaye artık atar senin başına döner arkasını
Heya şimdide şey diyor para versen bir daha üçüncü çocuğu istemem diyor ya okulu mu bıraktı m onun yüzüne 🥺 öyle zaten sanki ben gezmeden geldim gibi davranıyor

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Heya şimdide şey diyor para versen bir daha üçüncü çocuğu istemem diyor ya okulu mu bıraktı m onun yüzüne 🥺 öyle zaten sanki ben gezmeden geldim gibi davranıyor
Kıyamam ben sana Rabbim sana güç kuvvet versin inşAllah öyle bir kapı açsın ki sana rızkına o kocan bile engel olamasın 🥺

Rukiye27

Kayıtlı Üye
rank
Dediğim gibi ücret sorun olmazsa bnde özelden yanayım bnm 3. Gebelik ikisi özel oldu bunu devlet düşünüyorum bakalım
Valla cnm benim daha ikinci olduğu için bilmiyorum cnm ya özel olsun dedim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aslında iyi hemşireleri iyi doktorları denk gelince hemen hemen ikisi de aynı oluyor kuzum
Geçen tedavi gördüğüm Hastane de güzel ilgilendiler ama oraya erkek almıyorlar kadın kalıyor tek ben oğlumu nasıl ederim bilmiyorum gidip birde özel e konuşacağım birde bebeğim kilosunu söylemedi ler ciğerlerine baktiricsm birde cnm

Aslında iyi hemşireleri iyi doktorları denk gelince hemen hemen ikisi de aynı oluyor kuzum
Geçen tedavi gördüğüm Hastane de güzel ilgilendiler ama oraya erkek almıyorlar kadın kalıyor tek ben oğlumu nasıl ederim bilmiyorum gidip birde özel e konuşacağım birde bebeğim kilosunu söylemedi ler ciğerlerine baktiricsm birde cnm

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Valla cnm benim daha ikinci olduğu için bilmiyorum cnm ya özel olsun dedim

Canım kimsenin olmadığını dersen ben eşini alırlar ya

Tüm sayfalar yüklendi.