33+3 gebelik halleri ­čĄ░­čĄ░­čĹ╝

• Konbuyu ba┼člatan Esmaa
  • Toplam 30 yorum
  • Ba┼člang─▒├ž tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esmaa taraf─▒ndan olu┼čturulan 33+3 gebelik halleri ­čĄ░­čĄ░­čĹ╝ ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 1,213 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 30 yorum ve 1 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ 33+3 gebelik halleri ­čĄ░­čĄ░­čĹ╝
Konbuyu ba┼člatan Esmaa
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan Esmaa

Esmaa

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
29 Temmuz 2021
Merhaba canlar . Bugun 33 +3 deyim . Arada rahim a─čz─▒mda bir s─▒z─▒ oluyor. Sizce neden olabilir.Kontrole gecen hafta gittim bir s─▒k─▒nt─▒ yoktu canlar . 2. Gebeligim bu arada varm─▒ benim gibi hami┼čler ­čśŐ

Vvvv

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
17 Haziran 2021
Merhaba canlar . Bugun 33 +3 deyim . Arada rahim a─čz─▒mda bir s─▒z─▒ oluyor. Sizce neden olabilir.Kontrole gecen hafta gittim bir s─▒k─▒nt─▒ yoktu canlar . 2. Gebeligim bu arada varm─▒ benim gibi hami┼čler ­čśŐ
Cnm ben ┼čuan 37 haftadayim. Benimde o aralar ayni oyle sizim oluyordu. Ama kemiklerim sizliyordu sanki. Tarif etmesi gercekten imkansiz ­čśé ama idrar yolu enfeksiyonu gibi rahmimde sizi dehil. Rahmim icinde sanki kemiklerim sizliyordu. Herkes normal vucudun gebelige hazirlaniyor diyordu. Doktordada birsey cikmadi. Simdide gecri cnm

Nur123

Moderator
Mod
rank
Kat─▒l─▒m
17 Haziran 2021
Normalmi┼č can─▒m bende sormu┼čtum benimde ikinci gebeli─čim ­čśŐ

Sibelita

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
28 May─▒s 2021
Banada oluyodu ama daha erken haftalarda normal dedi doktor ­čśŐ

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-01-27
Gebeli─činizin 38. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─čin organlar─▒ tamamen geli┼čti. art─▒k d─▒┼čar─▒ hayata haz─▒r─▒z. Bundan sonraki
en b├╝y├╝k s─▒k─▒nt─▒m─▒z beklemek. b├╝t├╝n anne adaylar─▒ hemen do─čum yapaca─č─▒n─▒ d├╝┼č├╝n├╝r. Ayak bileklerindeki ┼či┼člikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 48 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 2950 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

SedaÔŁĄHasan

Moderator
Mod
Ay─▒n Annesi
rank
Kat─▒l─▒m
16 Kas─▒m 2021
Normal can─▒m ­čÖé benim de ikinci gebelik

─░klim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
13 Kas─▒m 2021
Bebek son haftalarda ├žok h─▒zl─▒ b├╝y├╝yor ya belki ondand─▒r bask─▒ yapiyodur

Esmaa

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
29 Temmuz 2021
Bi do─čsaydi kavussaydik Allhin izniyle geceleri uyku yok d├Ânemiyorum rahat uyuyamiyorummm

T├╝m sayfalar y├╝klendi.

Son mesajlar