Sorum var 33 hafta 3 günlük gebeyim bebeğimin suyu az yardim

• Konbuyu başlatan Asiye123
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Asiye123 tarafından oluşturulan 33 hafta 3 günlük gebeyim bebeğimin suyu az yardim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 954 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33 hafta 3 günlük gebeyim bebeğimin suyu az yardim
Konbuyu başlatan Asiye123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beytasel

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Canım su iç havuç suyu iç benim de azdı şu an iyi diyor doktorlar ama su tüketimini artırdım

EMINE en

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 3 haftadır bebeğimin suyu az o şekilde kaldı ve her hafta kontrole gidiyorum şuan bebeğin kilosu 1.800 Gr ve sahte sancılarım oluyor erken mi doğum olacak
Canım havuç ye bol bol, havuç suyu iç Allahın izniyle şifa bulursun, rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 3 haftadır bebeğimin suyu az o şekilde kaldı ve her hafta kontrole gidiyorum şuan bebeğin kilosu 1.800 Gr ve sahte sancılarım oluyor erken mi doğum olacak
Bol bol su iç canım suyu az iciyorsan o yüzden azdır suyun sancın gelince hastaneye git serumla sancini kontrol altına alıyorlar evde bekleme

Tgc

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bende smdi geldm aynı durumdayız bana Bi test yaptılar suyum geliyormuş sancimda var acil alçaklar bni şimdi eve geldim hazirligmi yapıyorum suyum azalmış benimde Rabbım yardımcımız olsn ama şu konusu riskli riske atma

Tüm sayfalar yüklendi.