Sorum var 33. hafta

• Konbuyu başlatan Ays123
  • Toplam 19 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ays123 tarafından oluşturulan 33. hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 413 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33. hafta
Konbuyu başlatan Ays123
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba. 33 haftalık hamileyim. Bazen bebek soluma toplanıyor, bazen karnım sertleşiyor. Sık olmasa da arada kasık ağrım da oluyor. Yatakta dönerken bel ve kasık ağrım oluyor. Erken doğum belirtisi olabilir mi? Çekindim açıkçası
Ayyy inanır mısın 21 haftalığım lanet bel ağrıısı bende d var 😂😂 gece sırt üstü uzanınca eşimi tutmadan sağa sola dönemşyorym canım o kadar acıyor dün gece ağlayacaaktım neredeyse oturamadım bile ya yürüdüğüm için oldu ama baya ağrı oldu yani . Haftan az kalmış canım belirli bir haftadan sonra dönmek bile işkence gibi. Oluyor o normal ama karnın sertleşmesi normal değil.

A

Ays123

Guest
Ayyy inanır mısın 21 haftalığım lanet bel ağrıısı bende d var 😂😂 gece sırt üstü uzanınca eşimi tutmadan sağa sola dönemşyorym canım o kadar acıyor dün gece ağlayacaaktım neredeyse oturamadım bile ya yürüdüğüm için oldu ama baya ağrı oldu yani . Haftan az kalmış canım belirli bir haftadan sonra dönmek bile işkence gibi. Oluyor o normal ama karnın sertleşmesi normal değil.
Allah yardımcımız olsun 😂 Ağrılarla başımız dertte 😄 Aynen bende öyleyim eşimi tutmadan dönemiyorum. Sabah kalkarken de kapı kulpu yardımcı oluyor sağ olsun 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Allah yardımcımız olsun 😂 Ağrılarla başımız dertte 😄 Aynen bende öyleyim eşimi tutmadan dönemiyorum. Sabah kalkarken de kapı kulpu yardımcı oluyor sağ olsun 😂
Ahahhaahaha valla sırf bu yüzden randevu aldım ya oğlumda hiç böyle değildim bu çocuk beni mahvediyor 😂😂

Dilek çalıkca 01

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba. 33 haftalık hamileyim. Bazen bebek soluma toplanıyor, bazen karnım sertleşiyor. Sık olmasa da arada kasık ağrım da oluyor. Yatakta dönerken bel ve kasık ağrım oluyor. Erken doğum belirtisi olabilir mi? Çekindim açıkçası
Normal canım bence bişey yoktur bende hamilelegimin son haftalarında eşimsiz donemiyordum bile

Cemile N♡N♡C

Kayıtlı Üye
rank
Oluyor öyle canm ilk hamileliyimde o haftalarda oluyordu şimdi 2ci hamilelik 27 haftalıq karın sertleşmesinnen başka hepsi var

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Onlar yalancı sancılar canım doğuma hazırlık yapıyor bebiş zaten yeride daralmıştır o yüzden öyle ağrın oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.