33 haftalık bebek kilosu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gurbet tarafından oluşturulan 33 haftalık bebek kilosu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 567 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33 haftalık bebek kilosu
Konbuyu başlatan Gurbet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eslem

Gurbet

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 33 haftalığm tam. Bugün Dr gittim 1940gr dedi. Benimle aynı olan varmı kilosu nasıl bebişleirnizin. Veya yakın hafta olanlar.

MrymCetinkaya

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar 33 haftalığm tam. Bugün Dr gittim 1940gr dedi. Benimle aynı olan varmı kilosu nasıl bebişleirnizin. Veya yakın hafta olanlar.
34 de gittim 2700 du ama benim bebeğim iri olacak biraz galiba çünkü ilk bebegim de 4200 doğdu. Normal doguracaksan bebeğin kilosunu dert etme 3500 üzeride doğumlar zor oluyor, önünde daha 2 ay var 1,5 kg daha alır yani nerden baksan 3300- 3500 arası doğar zaten bebeğin. Kilosu şu an iyi gidiyor önden önden gitmesin az geriden gelsin ki rahat doğur.🙈

Eslem

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim oğlum 2900 doğdu şükür şimdi 2yasinda gayet iyi kiloyu dert etme alir hem daha gunlerin var rabbim saglikla kucagina almayı nasip etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar