Sorum var 34+1 aşırı terleme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde ecmelll tarafından oluşturulan 34+1 aşırı terleme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,756 kez görüntülenmiş, 33 yorum ve 7 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34+1 aşırı terleme
Konbuyu başlatan ecmelll
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlemözkn08

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba kızlar ben kaç gecedir aşırı terliyorum benim gibi bu haftada olup terleme sorunu yaşayan var mı dayanilacak gibi değil 🤦🤦
35 haftayim bende aşırı terliyorum oturduğum yerde. Sıcak basıyor hamilelikten dolayı canım tek değilsin bende de aynı dert birde benim ev felaket sıcak duramıyorum soğuk suyla yikaniyorum öle kendime geliyorum

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
35 haftayim bende aşırı terliyorum oturduğum yerde. Sıcak basıyor hamilelikten dolayı canım tek değilsin bende de aynı dert birde benim ev felaket sıcak duramıyorum soğuk suyla yikaniyorum öle kendime geliyorum
Bende öyle aynen kuzum en üst kat ev resmen yanıyor duş alıyorum ama.anlik ferahlama sonrası yine sıcak basmaları başlıyor neyse az daha dişimizi sikacaz kuzum az.kaldi gerçi bunun lohusalık dönemi de var 😁
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amiinn aynen benimki tam temmuz sonu Ağustos başı gibi olacak doğum. O zaman tam yazın ortası dahada zor olur durumum 🤦🏻‍♀️ menopozlular gibi gezerim evde heralde 😂😂😂
Haa haa 😂😂 malesef öyle olacak gibi sen dogurunca bende lohusa döneminde olurum kuzum bende öyle olurum büyük ihtimal 🤦🤦

Hic yatamiyorum sabah 8 di bu gece dolandim durdum simdi dedim aksam oldu yine sabah olmiycak napcaz 😭
Ya kiyamam seninde az kaldı demi kuuzm .. Allah yardcimiz.olsun sonucu güzel.olsun ne diyelim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende öyle aynen kuzum en üst kat ev resmen yanıyor duş alıyorum ama.anlik ferahlama sonrası yine sıcak basmaları başlıyor neyse az daha dişimizi sikacaz kuzum az.kaldi gerçi bunun lohusalık dönemi de var 😁

Haa haa 😂😂 malesef öyle olacak gibi sen dogurunca bende lohusa döneminde olurum kuzum bende öyle olurum büyük ihtimal 🤦🤦

Ya kiyamam seninde az kaldı demi kuuzm .. Allah yardcimiz.olsun sonucu güzel.olsun ne diyelim
Ah ah senin ağırlık o zaman senden çıkmış olacak işte o bile yeter insana. Bebiş dışarda olur birde ona bakan olursa rahat rahat duş al gez belki o zaman bu ateş başkaları da son bulur 😅

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Ah ah senin ağırlık o zaman senden çıkmış olacak işte o bile yeter insana. Bebiş dışarda olur birde ona bakan olursa rahat rahat duş al gez belki o zaman bu ateş başkaları da son bulur 😅
Ağırlık konusunda haklısın ama ateş basması devam eder yardım edenim pek olmaz kuzum annem gelse dahi bı 10 gün kalacak malesef ☺️

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.