Sorum var 34+3

• Konbuyu başlatan Makbule 🤰
  • Toplam 16 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Makbule 🤰 tarafından oluşturulan 34+3 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,386 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34+3
Konbuyu başlatan Makbule 🤰
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beren’in Annesi 🧚♀️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba arkadaşlar suan 34+3 kontrole 36+4 te gidicem alttan muayene yaparlarmi acaba ? Kacinci haftada baslar alttan muayene
Normalde 37. Haftada başlıyor diye biliyorum canım tabi şikayetlerin yoksa. Ama bu durum doktordan doktora da değişiyor bazıları doğum anına kadar bakmıyor bile . Sen yinede hazırlıklı git ne olur ne olmaz

M

Makbule 🤰

Guest
Normalde 37. Haftada başlıyor diye biliyorum canım tabi şikayetlerin yoksa. Ama bu durum doktordan doktora da değişiyor bazıları doğum anına kadar bakmıyor bile . Sen yinede hazırlıklı git ne olur ne olmaz
Birde bende enfeksiyon varya şimdi vajinamda sislikte oluştu yani mantar oluyo ilk gebeligimdede olmustu mantar oluşuyor onun icin alttan bakmıştı. Her gittigimde enfeksiyon icin fitil ve hap yaziyo doktor kullaniyorum gecmiyo nasil gecer acaba

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Birde bende enfeksiyon varya şimdi vajinamda sislikte oluştu yani mantar oluyo ilk gebeligimdede olmustu mantar oluşuyor onun icin alttan bakmıştı. Her gittigimde enfeksiyon icin fitil ve hap yaziyo doktor kullaniyorum gecmiyo nasil gecer acaba
Su ile aran nasıl canim mutlaka artır ilaclari duzenli kullan pamuklu ic camari kullan sık degistir günlük ped kullanma inşaallah atlatırsın

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bol bol su iç kuzum iç çamaşırini günlük değiştir ( pamuklu iç çamaşırı olması daha iyi olur ) ve utule giymeden günlük ped filan kullanıyorsan kullanma vajinanı normal su dışında başka bir katkı maddesi ile yıkama . Doktorun verdiği ilacı güzelce kullan birde ilişki yaşıyorsan biraz ara ver derim. Şahsen ben böyle atlattım canım ama aşırı olarak su tüketiyordum.gecmis olsun

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bol bol su iç kuzum iç çamaşırini günlük değiştir ( pamuklu iç çamaşırı olması daha iyi olur ) ve utule giymeden günlük ped filan kullanıyorsan kullanma vajinanı normal su dışında başka bir katkı maddesi ile yıkama . Doktorun verdiği ilacı güzelce kullan birde ilişki yaşıyorsan biraz ara ver derim. Şahsen ben böyle atlattım canım ama aşırı olarak su tüketiyordum.gecmis olsun
Kayra 36 haftalık oldu masaallah 💕 benimde ilk doğum 37.haftada oldu 🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kayra 36 haftalık oldu masaallah 💕 benimde ilk doğum 37.haftada oldu 🥰
Ayy sen böyle diyorsun ya diyorum kesin seda nın içine doğuyor o yüzden dilinden 37 düşmüyor diye 😂😂 beklenen hafta 37 kuzum bakalım ne zaman gelir paşa

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet senin yerine bende heyecanlıyım canım 😁 içime öyle doğuyor Rabbim hayırlısını nasip etsin 🤲 🥰
Amin teyzesi 😍😍 valla benimde içimden hep 37. Hafta hatta nedense bayramın 2
Yada 3. Günü geçiyor bakalım Rabbim ne zaman uygun gördüyse o zaman gelsin minikler 🤲🏻♥️

Tüm sayfalar yüklendi.