Sorum var 34+4 nst'de sancı

• Konbuyu başlatan Yıldızzzzzz
  • Toplam 26 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Yıldızzzzzz tarafından oluşturulan 34+4 nst'de sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,049 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34+4 nst'de sancı
Konbuyu başlatan Yıldızzzzzz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Amin kuzum aynen normal değil benim de 27. Haftada başlamıştı direk yatış yapıp ilaçla durdumuşlwrdı 😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla balım bana yatış verip öyle ilaç verdiler hatta 27 haftalık iken ani kamana ve kasılma yüzünden gitmiştim doktor açılma vs vardı sancı çıkmıştı direk yatış verip ilk bebek içim ciper geliştirici vermişleeri ve 1 gün boyunca serumla sancımı kesmişlerdi . Belki de doktordan doktora fark eder ben bu olayı acilde değil normal poliklinikte yaşadım belkide ondan direk yatış verildi acilden girsem aynısı banada yapılabilirdi
Bende yatışı kabul etmemiştim kuzum delik deşik ediyorlar valla gelen giden parmakliyor da ama sancımı durdurup göndermişlerdi kuzum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Aynen kuzum benimde ilk gebeliyimde 35hafda da sancım olmuşdu açılmamda vardı doktor ilaç iyne falan yazdı sancımı dayandırdı 1parmak acılmayla 2hafda sonra doğum yapdım
Ben 10 hafta sonra yaptıö 😂😂

Bende yatışı kabul etmemiştim kuzum delik deşik ediyorlar valla gelen giden parmakliyor da ama sancımı durdurup göndermişlerdi kuzum
Ya doktorların yada şehirler arasında sanırım fark oluyor.

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Ben 10 hafta sonra yaptıö 😂😂

Ya doktorların yada şehirler arasında sanırım fark oluyor.
Sanırım kuzum bizim burda ztn erken doğumu sadece tek bir tane hastane alıyor oda stajer çoğunlukla kuzum en geç ne zmn doğurursak iyi yani balım

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Seni bebiş iyi beklemiş kuzum o zaman 😂😂
Eee bende 10 hafta boynca yattım kuzum 😂😂doktor 34 e kadar beklesin yeter dedi ben direk annemin yajına geldim annem baktı Allah razı olsun oğluşum 3 hafta daha durdu zar zor 😂😂

Aynen
Sanırım kuzum bizim burda ztn erken doğumu sadece tek bir tane hastane alıyor oda stajer çoğunlukla kuzum en geç ne zmn doğurursak iyi yani balım
Aynen Öyle kuzum hayırlsıı olsun

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Eee bende 10 hafta boynca yattım kuzum 😂😂doktor 34 e kadar beklesin yeter dedi ben direk annemin yajına geldim annem baktı Allah razı olsun oğluşum 3 hafta daha durdu zar zor 😂😂

Aynen

Aynen Öyle kuzum hayırlsıı olsun
Cok iyi kuzum Allah razı olsun anneden maşaAllah iyi durmuş vaktinde gelmiş paşa 🥰 bende iki hafda yatmışdım öyle doğum sırasında acılmam vardı bende de sancı gelmiyordu doktor doğumda dedimki hafdasından önce çocuğu içerde tutamıyorduk şimde de içerden çıkarmıyoruz😂😂o kadar ilaç iyne falan oldu ki çocuk içersen kilitli kalmışdı sanki😅😅

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Cok iyi kuzum Allah razı olsun anneden maşaAllah iyi durmuş vaktinde gelmiş paşa 🥰 bende iki hafda yatmışdım öyle doğum sırasında acılmam vardı bende de sancı gelmiyordu doktor doğumda dedimki hafdasından önce çocuğu içerde tutamıyorduk şimde de içerden çıkarmıyoruz😂😂o kadar ilaç iyne falan oldu ki çocuk içersen kilitli kalmışdı sanki😅😅
Aynen aynen bende Kayra'yı 37. Hafatda doğmasa gelemeyecek diye korkmuştum 😂😂. Aynen Allah bin kere razı olsun annemden 🤲🏻4 aydır onun yanındayım hala bize bakıyor Kayra'nın sağlık durumu yüzünden gidemedim o ilgileniyor ikimizle 😍 canım annem hakkını asla ödeyemem

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Açılma yok ama nst sancı çıktı. Yatış verdiler kabul etmedim evde yatıyorum. Sancinin durması için yada sancinin ilerlememesi için ne yapabilirim ?
Benimde öyle olmusdu hatda durdurmak için serum ilaç anca bı hafta durdu bu gün doğum gerceklesdi canm aynı haftadayiz sinir sitresden uzak durmaya çalış işin olmadikta ayağa kalkmamaya çalış çok geçmiş olsun

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Aynen aynen bende Kayra'yı 37. Hafatda doğmasa gelemeyecek diye korkmuştum 😂😂. Aynen Allah bin kere razı olsun annemden 🤲🏻4 aydır onun yanındayım hala bize bakıyor Kayra'nın sağlık durumu yüzünden gidemedim o ilgileniyor ikimizle 😍 canım annem hakkını asla ödeyemem
Bu çocuklar bizim başımıza oyunlar acıyolar😅Allah bin kere razı olsun İnşaAllah kuzum annenden 🙏 aynen vallahi annelerimizin hakklarını ödeyemeyiz hiç bir zaman bende 1yıldan cokdur annemden uzakdayım🥹

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bu çocuklar bizim başımıza oyunlar acıyolar😅Allah bin kere razı olsun İnşaAllah kuzum annenden 🙏 aynen vallahi annelerimizin hakklarını ödeyemeyiz hiç bir zaman bende 1yıldan cokdur annemden uzakdayım🥹
Rabbim yan yana gelmenizi nasip etsin inşallah kısa zamanda 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar