34 hafta agri

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hatice❤️Ayşe Selen tarafından oluşturulan 34 hafta agri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,133 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34 hafta agri
Konbuyu başlatan Hatice❤️Ayşe Selen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 melek annesi

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar hayırlı kandiller öncelikle iki gündür acayip batma ve karnında sertlik var bugünde çok batma ve akıntım oldu tuvaletim var gibi tuvalete gidiyorum afedersiniz bir iki damla idrar yapıp cikiyorum ama sanki saatlerce tuvaletimi tutmuş gibiyim ve şuan sancı başladı normal mi acaba hastaneye gitsem mi bilemedim korkuyorum benimde erken doğum riskim var alırlar sezaryene diye korkuyorum doğrusu 😫😫😫

Cano

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durum bendede var şuan hastanedeyim yatış verdiler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kizlar hayırlı kandiller öncelikle iki gündür acayip batma ve karnında sertlik var bugünde çok batma ve akıntım oldu tuvaletim var gibi tuvalete gidiyorum afedersiniz bir iki damla idrar yapıp cikiyorum ama sanki saatlerce tuvaletimi tutmuş gibiyim ve şuan sancı başladı normal mi acaba hastaneye gitsem mi bilemedim korkuyorum benimde erken doğum riskim var alırlar sezaryene diye korkuyorum doğrusu 😫😫😫
Ama korkma hiç hastaneye git büyük ihtimalle yatırırlar

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Yaaaa geçmiş olsun canım benim kaç haftaliksin sen ne dediler 😫

Özelde misin devlet mi peki suanki olduğun hastane

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Düzelme oldu mu cnm benimde geceden beri aynı bende 34 deyim geçmedi agrı sancı ama hareketleri çok yerinde

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Düzelme oldu mu cnm benimde geceden beri aynı bende 34 deyim geçmedi agrı sancı ama hareketleri çok yerinde
Hareketlerde sıkıntı yok ama ağrı çok fazla eşimle kavga ediyorum artık gitsene diye diyor artık sürükleyerek götüreceğim sanki ilk defa hamileymisim gibi korku var ya anlamsız bir şekilde canım sana tedavi ne uygulanıyor şuan bir sikintin yok inşallah

Canim korkarak sadece kendini riske atarsın rabbimin vardır bi bildigi bence gitmelisin
Erken doğurmaktan korkuyorum kuvezde girsin istemiyorum bu ara çokta sıkıntı stres yaşadım acaba onunmu etkileri diye düşünüyorum ama sanki alttan fırlayacak hareketleri de aşırı keskinlesti çok sert aşağıda hissediyorum

3 melek annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hareketlerde sıkıntı yok ama ağrı çok fazla eşimle kavga ediyorum artık gitsene diye diyor artık sürükleyerek götüreceğim sanki ilk defa hamileymisim gibi korku var ya anlamsız bir şekilde canım sana tedavi ne uygulanıyor şuan bir sikintin yok inşallah

Erken doğurmaktan korkuyorum kuvezde girsin istemiyorum bu ara çokta sıkıntı stres yaşadım acaba onunmu etkileri diye düşünüyorum ama sanki alttan fırlayacak hareketleri de aşırı keskinlesti çok sert aşağıda hissediyorum
Kuzum kısmet te varsa rabbim yol verdiyse zaten sen jstemesende dogar bence git bekleme

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar