34. Hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selinyilmaz tarafından oluşturulan 34. Hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 454 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34. Hafta
Konbuyu başlatan Selinyilmaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur123

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar corona karantinam yarın bitiyor şükür Rabbim beterinden korusun doktor kontrolüne de gidemedim çantam hazır değil ben mi çok rahatım yoksa çok mu geç kaldım birdahaki ay doğum aksilik olmazsa hastane çantasında neler olmalı ?

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Tam liste yapamaya bilirim ama aklıma gelenleri yazayım canım bebek bezi al 20 adet ağız mendili ıslak mendil biberon vereceksen emzik iki tane belli takım hastane çıkışı için aldığın kıyafeti koy bir ince bir kalın battaniye çorap iki tane eldiven bir tulum koy yedek olarak kendin içinde iki alt üst pijama takımı koy depend veya hasta bezi hangisini aldıysan göğüs pedi 4 adet külot koy iki sütyen lohusa takımı aldıysan onuda koy çantana kendine iki adet çorap koy terlik diş fırçası macun vallahi aklıma bunlar geldi bir an önce hazırla istersen canım ne olur ne olmaz 😇

Selinyilmaz

Kayıtlı Üye
rank
Tam liste yapamaya bilirim ama aklıma gelenleri yazayım canım bebek bezi al 20 adet ağız mendili ıslak mendil biberon vereceksen emzik iki tane belli takım hastane çıkışı için aldığın kıyafeti koy bir ince bir kalın battaniye çorap iki tane eldiven bir tulum koy yedek olarak kendin içinde iki alt üst pijama takımı koy depend veya hasta bezi hangisini aldıysan göğüs pedi 4 adet külot koy iki sütyen lohusa takımı aldıysan onuda koy çantana kendine iki adet çorap koy terlik diş fırçası macun vallahi aklıma bunlar geldi bir an önce hazırla istersen canım ne olur ne olmaz 😇
Teşekkür ederim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar