34 haftaligim kendimi zorladim korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Sinemsarıgül tarafından oluşturulan 34 haftaligim kendimi zorladim korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 581 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34 haftaligim kendimi zorladim korkuyorum
Konbuyu başlatan Sinemsarıgül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Fadimana

Sinemsarıgül

Kayıtlı Üye
rank
34+3 günlük hamileyim gece yatarken böyle bacağınızın karnimizla bbirleştiği yer var ya orası takıldı birisine çok sett tekme atıyormuş gibi reflex olarak tekme attım ve sanki bisey kopmuş gibi canım acıdı şimdide açıyor saĞ tarafım bisey olmuş mudur sizce yoksa sadece acimis midir hiç başınıza bu tarz olay geldi mi

Bla bla bla

Kayıtlı Üye
rank
34+3 günlük hamileyim gece yatarken böyle bacağınızın karnimizla bbirleştiği yer var ya orası takıldı birisine çok sett tekme atıyormuş gibi reflex olarak tekme attım ve sanki bisey kopmuş gibi canım acıdı şimdide açıyor saĞ tarafım bisey olmuş mudur sizce yoksa sadece acimis midir hiç başınıza bu tarz olay geldi mi
Bende 31 haftamda uçan sineye bez salladım hawada anı durumu yaşadım çok şükür bi kötü bisey olmadı şuan 32+4 haftalqm bebeqmn hareketleri qayet iyi çok şükür 🤲

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Hareketlerini takip et inşallah bir şey olmamıştır bebeği zaten içinde ki su koruyor tabi ki önce Rabbim sonra o su doktoruna da gidince söylemeyi unutma

Tüm sayfalar yüklendi.