Sorum var 35 +1 gününden selamlar canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan 35 +1 gününden selamlar canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 411 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35 +1 gününden selamlar canlar
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Demetdemet

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sağol kuzum amin insalalh duygularım o. Kadar karışık ki yakinlasti doğum ondan herhalde
O duyguları hepimiz yaşadık emin ol kuzum korku heyecan merak endişe mutluluk hepsi bir arada ama hayırlısıyla bebiş gördüğün an dünya durup senin ve onun yeniden baslicak🙏🙏🤲🤗😍

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
O duyguları hepimiz yaşadık emin ol kuzum korku heyecan merak endişe mutluluk hepsi bir arada ama hayırlısıyla bebiş gördüğün an dünya durup senin ve onun yeniden baslicak🙏🙏🤲🤗😍
Ay inşallah bu ikinci gebeligim nasipse normal. Doğum ıstiyom ama nasıl normal doğum zor mu sence? İlki. Sezaryandi becerebilirmiyim. Acaba

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Ay inşallah bu ikinci gebeligim nasipse normal. Doğum ıstiyom ama nasıl normal doğum zor mu sence? İlki. Sezaryandi becerebilirmiyim. Acaba
Biz kadınlar yapamayacağımız hiç birşey yoktur canım sende bu kararı vererek yapabileceğini kendine kanıtlamış oluyorsun sakin vazgeçme yApabilirsin sen güçlü bir annesin çünkü anneler güçlüdür 🤗 Benim ilk dogumumda 2 santim acilmam vardı suyum gelmistim suni sancı vermediler tam 8 saat o sancıyı çektim ama hep zor hemde güzel tarifi yok acının ama benim malesef doğmadı sezeryan oldu 😁

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Biz kadınlar yapamayacağımız hiç birşey yoktur canım sende bu kararı vererek yapabileceğini kendine kanıtlamış oluyorsun sakin vazgeçme yApabilirsin sen güçlü bir annesin çünkü anneler güçlüdür 🤗 Benim ilk dogumumda 2 santim acilmam vardı suyum gelmistim suni sancı vermediler tam 8 saat o sancıyı çektim ama hep zor hemde güzel tarifi yok acının ama benim malesef doğmadı sezeryan oldu 😁
Çok güzel moral destek versin Allahım senden razı olsun ne kadar tatlısın ❤️🥰❤️🥰❤️❤️🤲🤲canım benim
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi sag sağlım kucana alırsin inşallah canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar