Sorum var 35 haftalik hamisler

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifin annesi tarafından oluşturulan 35 haftalik hamisler başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,068 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35 haftalik hamisler
Konbuyu başlatan Elifin annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elmen0099

Ömür'ün annesi

Kayıtlı Üye
rank
merhabalar güzeler anneler 35 haftaligim bebisim 3.100 olmus doktor sekerden dolayi büyük diyo ama benim diger kuzularimda 4 400 ve 4.200 dogdu bu sefer sekerim ciktigi icin sadece ona bagliyorlar 35 haftalikken sizlerinki kac kiloydu bugunde doktordaydim beni korkutup duruyorlar sekerimede dikkat ediyorum kafasi büyuk ama sekerden diyo her 2 kelimesi seker ki sekerim öyle yüksek dahi degil sadece aclik sekerim yüksek oluyo arada
Bende de şeker var diyet yapıyorum kuzum bebek en son 30 +3 de 1665gr di çizelgede 1400 Gr gösteriyordu ama doktor normal dedi kilosuna suyu önemli sanırım oda normal çıktı bende diyetten dolayı sürekli kilo veriyorum şuan şişman hamile kaldım 85 ile sonra 92 ye çıktım son iki haftada 89 kiloya düştüm bayram arası doktor yoktu yarın gidicem ama korkuyu bende bebek almadıysa diye çünkü sürekli zayifliyorum kilo alsak dert almasam dert

Elifin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende de şeker var diyet yapıyorum kuzum bebek en son 30 +3 de 1665gr di çizelgede 1400 Gr gösteriyordu ama doktor normal dedi kilosuna suyu önemli sanırım oda normal çıktı bende diyetten dolayı sürekli kilo veriyorum şuan şişman hamile kaldım 85 ile sonra 92 ye çıktım son iki haftada 89 kiloya düştüm bayram arası doktor yoktu yarın gidicem ama korkuyu bende bebek almadıysa diye çünkü sürekli zayifliyorum kilo alsak dert almasam dert
benide bebegin kilosu cok korkutuyo dün doktor kafasi falan büyük dedi ama bugün iyice moralim bozuldu ev doktorumuz esime degerleri öyle yüksek bile degil ama igne vurulmada yinede kendi karari demis her doktor ayri konusuyo cok kafam karisik 2bucuk haftadir igne vuruluyorum suanda vurulmaya devam etsem ayri etmesem ayri hayirlisi olsun

Ömür'ün annesi

Kayıtlı Üye
rank
benide bebegin kilosu cok korkutuyo dün doktor kafasi falan büyük dedi ama bugün iyice moralim bozuldu ev doktorumuz esime degerleri öyle yüksek bile degil ama igne vurulmada yinede kendi karari demis her doktor ayri konusuyo cok kafam karisik 2bucuk haftadir igne vuruluyorum suanda vurulmaya devam etsem ayri etmesem ayri hayirlisi olsun
Ne iğnesi İnsülin mi oluyorsun canım ben 22 den beri hep diyet yapıyorum hiç kilo almadım hatta 3 kilo verdim ekmek karbonhidrat hiç yemiyorum sürekli sebze meyve ama ara öğün olarak yoğurt vs kuruyemiş ile iki saat aralıklarla besleniyorum

Busra_korkmaz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar mrb ben 35+3 haftalık hamileyim. Geceleri çok afedersiniz rahmimde çok ağrı oluyor karnım iyice sertleşti bebeğim hareket ettikçe ağrılarım artıyor sizde de oluyor mu?. Hastaneye gitmem gerekir mi?

Elmen0099

Kayıtlı Üye
rank
merhabalar güzeler anneler 35 haftaligim bebisim 3.100 olmus doktor sekerden dolayi büyük diyo ama benim diger kuzularimda 4 400 ve 4.200 dogdu bu sefer sekerim ciktigi icin sadece ona bagliyorlar 35 haftalikken sizlerinki kac kiloydu bugunde doktordaydim beni korkutup duruyorlar sekerimede dikkat ediyorum kafasi büyuk ama sekerden diyo her 2 kelimesi seker ki sekerim öyle yüksek dahi degil sadece aclik sekerim yüksek oluyo arada
Ben 15i gittim 34+2gundu 2.400oldu .Doktor haftasina gire iyi dedi ama oglum dogdugunda 34+5gundu 2.800dogmustu ona nisbeten az😐

Tüm sayfalar yüklendi.