35 yas üstü anneler🙃

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gülderen tarafından oluşturulan 35 yas üstü anneler🙃 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,506 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 35 yas üstü anneler🙃
Konbuyu başlatan Gülderen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yagmurun annesi

Tuğba06

Kayıtlı Üye
rank
30 yaşımda evlendigim için 31 yaşımda ilk oğlum oldu şimdi 34 yaşındayım 2nci oglum doğacak 2 aya ve bu hamileliğim ilkine göre zor geçti tansiyon kilo alımı falan aslında 35 yaşımda 3ncu çocuk düşünuyordum sizce 35ten sonra dahamı zor hamilelik anne olmak yaş etkisi oluyormu hamilelikte düşüncelerinizi merak ettim😇(kafama takacak şeyler arıyorum 🙃)
Kesinlikle yaşın etkisi var. İlk gebeliğim 24 de 2.si 26 da şimdi ki de 35. Ve diğer gebeliklerimde ki gibi rahat bir süreç geçirmedim geçirmiyorumda hala. Zorlanıyorum. Daha çabuk yoruluyorum. Diğerlerinde doguŕdugum güne kadar gezdim dolaştım tatillere gittim. Şimdi araba sürmek çocuklarımı okuldan almak bile zor geliyor. Allahtan kızlarım büyüklerde yemek,temizlik konusunda babalarına destek oluyorlar. Psikolojik olarak da diğer gebeliklerime göre daha bi karamsarım ama inanıyorum ki bebeğim doğunca herşey yoluna girecek.

Mervee

Kayıtlı Üye
rank
Ben 36 37 olucam ikinciyi doğuracam eşim çok yardım ediyor yoksa isim zor ailemde uzak keşke erken yaşta arka arkaya dogursamda şimdi rahat ederdim ama rabbim böyle uygun görmüş elhamdülillah
Eş çok önemli, iyi ki güzel kalpli eşler var🤲 benim eşim de ilk çocukta çok yardım etti ikimiz büyüttük destek almadan hep beni uyutur dinlendirirdi, Allah bin kere razı olsun. Ondan cesaret alarak ikinciye hamile kaldım. Herşey de vardır bir hayır sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🙏

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Eş çok önemli, iyi ki güzel kalpli eşler var🤲 benim eşim de ilk çocukta çok yardım etti ikimiz büyüttük destek almadan hep beni uyutur dinlendirirdi, Allah bin kere razı olsun. Ondan cesaret alarak ikinciye hamile kaldım. Herşey de vardır bir hayır sağlıkla kucağımıza alalım inşallah 🙏
Amin canım amin karı koca birbirine hep yardım etmeli hayat müşterek o yandan şanslıyım çok şükür

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
30 yaşımda evlendigim için 31 yaşımda ilk oğlum oldu şimdi 34 yaşındayım 2nci oglum doğacak 2 aya ve bu hamileliğim ilkine göre zor geçti tansiyon kilo alımı falan aslında 35 yaşımda 3ncu çocuk düşünuyordum sizce 35ten sonra dahamı zor hamilelik anne olmak yaş etkisi oluyormu hamilelikte düşüncelerinizi merak ettim😇(kafama takacak şeyler arıyorum 🙃)
35 yaşında 3 dogum yaptım yaş faktörü önemli riskler ortaya çıkıyor bende seker cıktı mesela benim yengem hıc çocuğu yoktu mucize 46 yaşında tedavisiz hamile kaldı dediki herşey yaşındaymış zor geçirdi bebeklik yürüme tuvalet alışkanlığı gebelikten sonra seker tansiyon kaldı ilaç kullanıyor 13 yaşında oğlu demem o ki iki çocuğuna rabbim sağlık versin ama zor yani yaş ilerledikce

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
35 yaşında 3 dogum yaptım yaş faktörü önemli riskler ortaya çıkıyor bende seker cıktı mesela benim yengem hıc çocuğu yoktu mucize 46 yaşında tedavisiz hamile kaldı dediki herşey yaşındaymış zor geçirdi bebeklik yürüme tuvalet alışkanlığı gebelikten sonra seker tansiyon kaldı ilaç kullanıyor 13 yaşında oğlu demem o ki iki çocuğuna rabbim sağlık versin ama zor yani yaş ilerledikce
Aynen doğru soyluyon genc anneler dogurun arka arkaya tavsiyem o

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar