36+0 ilişkiden sonra sancı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Busr@ tarafından oluşturulan 36+0 ilişkiden sonra sancı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,362 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36+0 ilişkiden sonra sancı
Konbuyu başlatan Busr@
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ulduz.kiz anesi👶❤

Busr@

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ilişkiden sonra çok fazla kasık ağrım oluyor. Sancı giriyor erken doğuma sebep olurmu?

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
İlişkiye o süreçte girilmez ki cnm doktorun uyarmadı mı 🙈 biz kestik artık 3 ay sabretcez 😁 saglıklı zamanında gelsin de
Kuzum niye girilmesin ki ilişkiye bn 38+4gunluk gebeyim aksine doktorum hiç girme demdi bı sıkıntı gormedikten sonra sorun yok bnce aksine doktor öneriyor giriyosun demi ilişkiye diye

Busr@

Kayıtlı Üye
rank
Kac dadikadan bir geliyor sanci?cnm
Gece boyu sürdü sabah gecmis
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlişkiye o süreçte girilmez ki cnm doktorun uyarmadı mı 🙈 biz kestik artık 3 ay sabretcez 😁 saglıklı zamanında gelsin de
Ay bana kimse bişi demedi 😂
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ay bana kimse bişi demedi 😂
Canım 36 haftada ilişki önerilmiyor. Bundan sonra tekrar girme ilişkiye erken doğuma sebeb olabilir
Tamam kuzum

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Açılmaya ve erken doğuma sebep olabilir canım. Açılması olmayıp doğuramayanlar için öneriliyor ilişki

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ilişkiden sonra çok fazla kasık ağrım oluyor. Sancı giriyor erken doğuma sebep olurmu?
Normal doğum olucaksa doktorlar son ayda ikiskiyi oneriyorlar açılma olmasi acisindan kasık ağrısı ters bir hareket kaynaklida olabilir veya baskidan kaynaklida olabilir benim sezeryanla doğum olucak sancılarım var diye doktor ilişki yasak dedi 34 haftaligim sende doktoruna danış isterden canim

Evlat aşığı

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum niye girilmesin ki ilişkiye bn 38+4gunluk gebeyim aksine doktorum hiç girme demdi bı sıkıntı gormedikten sonra sorun yok bnce aksine doktor öneriyor giriyosun demi ilişkiye diye
ben ıkı gebelikte de dıkkat ettim cunku erken dogum düşük riskim oluyor ..ilkinde yasaklıydı bunda bısey demedi ama düşük riski yasadıgım icin son 3 ay da kendım korunmak ıcın ara verdik erken dogum tetıklenmesın dıye..

Tüm sayfalar yüklendi.