36.haftaa

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ceylinilda tarafından oluşturulan 36.haftaa başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,754 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36.haftaa
Konbuyu başlatan Ceylinilda
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylinilda

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Benimde cok baski yapiyor ve ters yerde dio onun skntisinida ayri yasiyorum,kanama durdurulamazda rahimin alınmasina kadar gidebilir dedi 😔
Benim rahimi doğum da alacaklarını söylediler 4 miyom bebek arkasın da kalmış dedi valla şok geçirdim 12 haftalıkken düşük teylikesi geçirdim kanama oldu miyomlar yüzünden

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Benim rahimi doğum da alacaklarını söylediler 4 miyom bebek arkasın da kalmış dedi valla şok geçirdim 12 haftalıkken düşük teylikesi geçirdim kanama oldu miyomlar yüzünden
Suan kac haftaliksin canm ya 4 tane miyomla nasil hamilelik geciriyosun,ben 1 taneyle mahfoldum hele son 2 gundur yuruyemiycek hale geldim resmen,nasil baski yapiyorr alt tarafa😔rahimin alinmasi isi baya canimi skyo benim😔

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Suan kac haftaliksin canm ya 4 tane miyomla nasil hamilelik geciriyosun,ben 1 taneyle mahfoldum hele son 2 gundur yuruyemiycek hale geldim resmen,nasil baski yapiyorr alt tarafa😔rahimin alinmasi isi baya canimi skyo benim😔
16+3 canım bn agrı oluyor ama kalıcı degil 2 3 saniye parol iç yat uyu biraz bişey kalmıyor parol seni 3 4 gün agrısız götürüyor benim miyom 1 yumurta büyüklügünde

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Hatunlar 36.haftamdayim cuma gunu kontrolum vardi doktorum pzrtsiye kadar izin almıs, pzrtsi gunune cekildi randevum benimde 2 gundur acayip agrilarim var karnim top gibi sertlesiyo sanirim bu kasılma oluyor ,acil birsey olursa nobetci doktora basvurabilirsin dedi ama butun herseyimi o biliyor ve riskli gebelik durumundayim cok da korkuyorum 😔Bide gurbetteyim yalnızım ,annem hafta sonu gelcek endişe etmeyim normaldir diyorum ama normalmi bilmiyorum😔
Bende ayni sen gibiyim kuzum bugun tam 36 haftalik olduk cok pis agrilar giriyor korkuyorum vala su 1 hafta daha gecirirsek ondan sonra dogsa da korkma artık sık disini biraz daha🤭 bende cunartesi gidecem merak ediyorum ne diyecek vala. Ama agrilar normal son haftalarmiz artk korkma sakin ol guzel seyler dusun suyun kanaman gelmezse bebegin hareketlerini de hissettgin surece rahat ol

Ceylinilda

Kayıtlı Üye
rank
Bende ayni sen gibiyim kuzum bugun tam 36 haftalik olduk cok pis agrilar giriyor korkuyorum vala su 1 hafta daha gecirirsek ondan sonra dogsa da korkma artık sık disini biraz daha🤭 bende cunartesi gidecem merak ediyorum ne diyecek vala. Ama agrilar normal son haftalarmiz artk korkma sakin ol guzel seyler dusun suyun kanaman gelmezse bebegin hareketlerini de hissettgin surece rahat ol
Bende pzrtesi gitcem Allah'ın izniyle sag salim azcik daha dayanirız insallah canım 36 ya kadar durursan gün vercem diyodu hayırlısi insallahh 🙏😘🤲 36 ya grince her sanciyi agriyi doguma yorar oldum ,göguslerim bile birden agrimaya acimaya basladi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar