36 haftada doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur36 tarafından oluşturulan 36 haftada doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,268 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36 haftada doğum
Konbuyu başlatan Nur36
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur36

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36 haftada doğum olsa bir sıkıntı yaşarmiyim bebeğim le ilgili çok korkuyorum doğum yapicam diye bundan önceki doğumum 34 haftada olmuştu bebeğim vefat etti gebelikte sürekli kanama vardı düşük tehlikesi olan bir bebekti en son 34 haftada doğudu ama nasip olmadı hamd olsun bu bebekte sıkıntısız 36 haftaya geldim maşallah ama hep bir korku var içimde 😔

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36 haftada doğum olsa bir sıkıntı yaşarmiyim bebeğim le ilgili çok korkuyorum doğum yapicam diye bundan önceki doğumum 34 haftada olmuştu bebeğim vefat etti gebelikte sürekli kanama vardı düşük tehlikesi olan bir bebekti en son 34 haftada doğudu ama nasip olmadı hamd olsun bu bebekte sıkıntısız 36 haftaya geldim maşallah ama hep bir korku var içimde 😔
Kuzum 36 küçük bi hafta degil gelişimi iyi ise bi sıkıntı yoksa neden kötü olsun ki en fazla küvezde kalır bu gebelikte sorun yaşadın mı peki

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Oncelikle basın sağolsun korkularını anlıyorum ama sadece bebeği de strese koyuyorsun şuan dikkat et ağır hiçbir iş yapma bitmiş zaten gebeliğin tadını çıkar bebisini kucağına alacağın günü düşün olumlu ol ki olumlu sonuclansin eltim geçen ay doğurdu 36 haftalikti kuveze bile girmedi maşallah

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 36 küçük bi hafta degil gelişimi iyi ise bi sıkıntı yoksa neden kötü olsun ki en fazla küvezde kalır bu gebelikte sorun yaşadın mı peki
Yok çok şükür hiç bir sorun yaşamadım can bu gebelikte
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Oncelikle basın sağolsun korkularını anlıyorum ama sadece bebeği de strese koyuyorsun şuan dikkat et ağır hiçbir iş yapma bitmiş zaten gebeliğin tadını çıkar bebisini kucağına alacağın günü düşün olumlu ol ki olumlu sonuclansin eltim geçen ay doğurdu 36 haftalikti kuveze bile girmedi maşallah
Maşallah teşekkür ederim içim azda olsa rahatladı cnm 🤲💓

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Yok çok şükür hiç bir sorun yaşamadım can bu gebelikte

Maşallah teşekkür ederim içim azda olsa rahatladı cnm 🤲💓
O zaman hiç sıkıntı etme şuan 25 de doğum yapıp sağlıklı olan bebekler var onu da geçtim bi defaya mahsus geldi geçti unut yaşadıklarını hamileliğin tadını çıkar bugünleri özleyeceksin

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
2 hafta daha sık disini kuzum agir is yapma zaten sezeryanlari hep 38 de alıyorlar diye biliyorum az kalmis sukur 🙏🏻 iyi dusun balım niye bi sıkıntı olsun 6 aylik 7 aylik dogan bebekler bile yaşıyor Allahın izniyle

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
2 hafta daha sık disini kuzum agir is yapma zaten sezeryanlari hep 38 de alıyorlar diye biliyorum az kalmis sukur 🙏🏻 iyi dusun balım niye bi sıkıntı olsun 6 aylik 7 aylik dogan bebekler bile yaşıyor Allahın izniyle
Teşekkür ederim iyiki varsınız içimi öyle bir rahatlattiniz ki Allah razı olsun 🥰😍

Amin hep beraber inşallah 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.