36 haftada doğum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur36 tarafından oluşturulan 36 haftada doğum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,267 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36 haftada doğum
Konbuyu başlatan Nur36
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nur36

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 36 haftada doğum olsa bir sıkıntı yaşarmiyim bebeğim le ilgili çok korkuyorum doğum yapicam diye bundan önceki doğumum 34 haftada olmuştu bebeğim vefat etti gebelikte sürekli kanama vardı düşük tehlikesi olan bir bebekti en son 34 haftada doğudu ama nasip olmadı hamd olsun bu bebekte sıkıntısız 36 haftaya geldim maşallah ama hep bir korku var içimde 😔
Bende oğlumda hep kanama düşük riski yaşadım 36 da eşi erken ayrıldı acil sezeryanla doğum yaptım çok kan yutmuş durumu bu takip etmemiz lazım dediler yoğun bakımda kaldı bir hafta şimdi 4.bucuk yaşında sağlığı çok iyi şükür endişelenme iyi düşün iyi olsun gönlünü ferah tut canım ikinciye hamileyim bende bendede yine eş düşermi diye korkular var sakin kalmaya calisiyorum rabbim evlatlarımızı sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin

Nur36

Kayıtlı Üye
rank
Bende oğlumda hep kanama düşük riski yaşadım 36 da eşi erken ayrıldı acil sezeryanla doğum yaptım çok kan yutmuş durumu bu takip etmemiz lazım dediler yoğun bakımda kaldı bir hafta şimdi 4.bucuk yaşında sağlığı çok iyi şükür endişelenme iyi düşün iyi olsun gönlünü ferah tut canım ikinciye hamileyim bende bendede yine eş düşermi diye korkular var sakin kalmaya calisiyorum rabbim evlatlarımızı sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin
Amin amin canm bnm rabbim kimseye evlat acısı göstermesin inşallah sağlıkla gelsinler bebeklerimiz 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.