36.haftadayız

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Senem tarafından oluşturulan 36.haftadayız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 592 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36.haftadayız
Konbuyu başlatan Senem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nupel karayel

Senem

Kayıtlı Üye
rank
Sag kalçamda fazla ayakta durdugumda bide ev temızlıgı yaptığında batma oluyor sizce neden sag kalca belime dogru anlamda veremedim tam neresi olduguna sizce neden

Zeynepesma

Kayıtlı Üye
rank
Böyle takılma gibi bir ağrıysa siyatik deniyormuş, gebelikte olabiliyormuş..
Ben de yaşıyorum .. İnternette siyatik egzersizleri var iyi geliyor

Züleyha

Kayıtlı Üye
rank
Aynen bende de var. 35+2 yim. Azıcık ayakta dursam belime doğru bi ağrı saplanıyor ayağımın üzerine basamiyorum

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Sag kalçamda fazla ayakta durdugumda bide ev temızlıgı yaptığında batma oluyor sizce neden sag kalca belime dogru anlamda veremedim tam neresi olduguna sizce neden
Geçmiş olsun canım bunda gebeliğin başından beri şiddetli bi bel ağrısı yaşıyorum bende sırt üstü uzanırsam kıpırdayamıyorum bile ağrıdan. Fıtık mı acaba diye düşünmeye başladım. Doğum sonrası geçmezse mecbur bi baktıracağım

Nupel karayel

Kayıtlı Üye
rank
Benimde camim sag ayagima birden bire bi sanci giriyor resmen ayagim yerden kesiliyor belim ayri agriyor ayagimayri oyle oluyor son 10 günüm inslah gecer artik

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar